İçeriğe geç

Kocamı Kuzeniyle Aldattım ama Pişman Değilim

Selamlar, ben Hülya 25 yaşındayım ve sarışınım, güzel bir sarışınım ve evliyim. 51kg ağırlığında, uzun saçları olan, mavi gözlü, sarı saçlı ve güzel bir kadınım. Evliyim demiştim az önce, erken evlendim eşimle, 21 yaşındaydım o zaman ve senelerce evde oturdum. Son 1 senedir çalışıyorum sadece, eşim biraz despot bir insan, kıskanç ama bana da kıyamaz. 3 sene neredeyse evden çıkmadan oturduğumu, mutsuz olduğumu söylediğim için çalışmama en sonunda müsaade etti. Aslında onu da anlayabiliyorum, çünkü kıskanıyor. Söylediği şey genelde sana değil, erkeklere güvenmiyorum, vs. her zaman aynı şeylerdi ama sorun kalmadı, artık daha sosyalim.
Lise bitirdim ve akabinde durmadım, e onda sene evde ben bir de açıktan edebiyat okudum, bu nedenle iş bulmam kolay oldu hem de ofis ortamında ve şartları çok iyi. Tabii ki eşim de vesile oldu çünkü iş yerinde eşimin öz kuzeni, Emre isminde bir muhasebeci var. O olmasaydı acaba çalışmama izin verir miydi, emin değilim?
Emre, ah Emre… gerçekten de muhteşem birisi esmer ve kaslı, 26 yaşında ve simsiyah gözleri, geniş alnı, dalgalı saçları, gerçekten de iç çekmeye yarar bir yakışıklılık sahibi ve efendi de. Acaba eşim haklı mıydı bana güvenmemekte diyorum bazen ama olan oldu.
İlk zamanlar sadece işten gelirken Emre beni getirirdi, akşam 6’da ve sabah da işe eşim götürürdü. Tabii ki çalışma hayatına atılmam gibi özel bir duruma müsaade ettiği için ben yalakalık yapıyorum, her ne zaman istese seksi en âlâ olacak şekilde eşime veriyorum ama yine de bazen nazlanıyor, seviyorum da eşimi aslında hem de çok ama kıskançlığı olmasa daha iyi olurdu.
Akşamları Emre getirdiği için beni halimden memnunum aslında, e dolmuş, vs. beklemek zorunda kalmıyorum ama o özel anlarda yakınlaşmamız da mümkün oluyor. 1 ay kadar önce, eşimden bahsediyoruz yine arabada, bazen iyi bazen kötü. Emre’yle oturduğumuz zaman dedikodu da yaparız, o an bir şey oldu, bir elektriklenme ve bakıştık, ben de o da kendimizden geçtik, olaylar kontrolden çıktı.
Hemen arabada, hareket halinde ellerimi bacaklarına attım, pantolonun üzerinden sikinin kalkışını hissettim. Kocamandı ya da bana öyle geliyordu, bilmiyorum ama gerçekten de o an içim içimi yiyordu, görmem lazımdı derken Emre bana dur, kaza yaptıracaksın dedi, komikti de o an ama direksiyonu kırdı, ne oluyor anlamadım derken hemen yolu değiştirip kendi evine gitti, evde kimse yokmuş. İçeri girdiğimiz gibi sevişmeye başladım ama içimde de bir korku, eve geç kalacaktım ki eşim memur o nedenle her zaman 5:30 gibi evde olur, özellikle ben işe girdikten sonra bunu hiç aksatmamaya başladı.
Sevişme de bir yandan devam ederken amımı yalamaya başladı, kondom da yok, az sonra beni sikse ne yapacağım. Aklımda bir sürü soru işareti ki baktım zevk alamıyorum o nedenle her şeyi çıkarttım kafamdan, evet her şey olacağına varır dedim ve sevişmeye başladım. Sakso çekerken gırtlağıma kadar aldım derken amımın dudaklarını ısıra ısıra yalamasıyla kendimden geçtim. Tam da tahmin ettiğim gibi, Emre gerçekten de çok iyi sevişiyordu. Derken içime girdi, diliyle ıslattığı için hiç acımadan sikinin başı amıma girdi. O an vücudumu inanılmaz bir haz kapladı, kendimden geçtim zevkten ve inliyorum dediler gibi, Emre de bir yandan amımı sikerken bir yandan bir parmağını göt deliğimin etrafında gezdiriyor, sanki az sonra burayı da sikeceğim der gibi…
Telefon çaldığı zaman korktum, çünkü Emre’yi arıyordu eşim, sikini hiç içimden çıkartmadan, hatta girip çıkmaya devam edecek eşimle konuştu Emre, naber kuzen dedi ve sonra işin yarım saat uzayacağından, yanımda olduğu için endişe etmemesi gerektiğinden bahsetti. Eşim de tamam dedi, orada yarım saat daha sikiştim, bu sefer içim çok daha fazla rahattı ve eve gittiğimde eşim az surat astı ama fark ettim ki eskisi gibi kıskanmıyordu e ne de olsa Emre var ve artık yavaş yavaş alışıyordu.
Yarın da belki geç kalırım dedim, Emre de iş yerinden yarım saat erken çıkmak için izin istemiş, 1 saat kesintisiz ertesi gün de sikiştik Emre’mle.