İçeriğe geç

Kocamın Yokluğunda Kaynıma Veriyorum

Kocamla görücü usulü evlendik ama inanılmaz yakışıklı bir adamdı, çok sevdim bedenen ve zamanla ruhen de eşsiz olduğunu anladım. Gerçekten de sohbeti, sevişmesi, erkekliği her açıdan beni tatmin ediyor kocamın, iyi ki bu adamla evlenmişim ama kamyon şoförü ve sürekli yurtdışına gidip & geliyor. 1 ay evdeyse bir ay yok, bu nedenle de kardeşini bize bırakır. Kocaman daha ufak bir versiyonu diyebiliriz esmer, kaslı, uzun ve fit… öte yandan yüzü, gözü her şeyi gerçekten de çok özel ama karakter olarak kocama benzememiş, benim kocaman çok efendidir, çekingendir. Bu böyle değil. Sinan adı ve fırlamanın teki, tamam Sinan’la sikişiyorum ama beni ayartan o oldu gerçekten de yoksa ben asla yapmazdım bir şey.

23 yaşındayım ben ve esmerim, kocam yokken kaynımla kalıyorum çünkü evde yalnız kalmamı istemiyor kendisi işteyken kocam. Başta şikayetçiydim bu durumda ne de olsa ilgilenmem gereken birisi var evde ama zamanla çok memnun kaldım, sikişmeye başladık çünkü. İlk seferinde az önce de söylediğim gibi benim aklıma gelmedi, o istedi hatta zorladı. Ben el şakalarını sevmem ama sürekli bana el şakası yapıyor, bir gün mutfakta ben çöpü bangonun altından almak için eğildiğimde (üzerimde eşofman var) parmak attı ama gerçekten de öyle böyle değil, resmen götümün hemen altına, amımın dudaklarının tam oraya geldi parmak ve ben domalmıştım çöp almak için ya dik attı, bu da içeri doğru parmağının gitmesine neden oldu, arkamı döndüm şaşkınlıkla napıyorsun dedim ama yenge ya hasret kaldın sen kocan yok 1 ay oldu ondan dedi, kızdım ama yüzsüz birkaç defa o gün yine yaptı.

Aslında ben kızıyorum ama çok yakışıklı, bir şey de diyemiyorum ne yapabilirim, kocama senin kardeşin bana parmak attı diyemem ya… bu nedenle alttan alıyorum derken o gün yine, ben kanepeye uzandım, az içim geçmiş üzerimde bir ağırlık… üzerime abanmış. O an ne yapacağımı şaşırdım gerçekten de “çekil” diyorum gitmiyor derken çekildi ama siki dışarıda ve kalkmış. O an tamam dedim yeter, sinirlendim ama o da sinirlendi, “e yettin sen kaşar” dedi ve başımı zorla sikine götürdü, saygısızlığına kızıyordum falan ama ağzıma yarağı soktu gerçekten de… belki ben onun düşündüğü gibi gerçekten de kaşardım bilemiyorum ama ciddi anlamda o an sikini yalarken kaynımdan haz aldım.

Sonra acele acele aç aç aç amını dedi, 3 kere aç dedi ya inanamıyorum, hayır yeter derken suratıma bir tokat, inanamadım ben olanlara ve domaldım. İyice domal diyordu, götümün kabak gibi ortaya çıkmasını istiyordu. Amının dudaklarına küçük tokatlar atmaya başladı. Bedenen olsa da gerçekten de kaynımın kocamla karakter olarak zerre kadar alakası yoktu, kocam bana asla seneler içinde böyle yaklaşmadı çünkü ve sonunda sikini soktu ama önce tabii ki yaladı. Ben ah dedikçe sus orospu, sus kahve falan ama küfür ediyor deliler gibi. Seni abim adam gibi sikememiş, yanmışın falan diyor ama aldıracak halde değilim çünkü zevk alıyorum. O an birden götüme zorladı ve girdi. Ben daha önce hiç anal yapmamıştım çok acıdı ve çıkart diye yalvardım, kaçmaya çalıştım ama yok! Zorluyor hâlâ. Sadece o an, tamam aşkım bitti dedi, o an sevindim ama. Ben sıcaklıktan, tatlı sözden hoşlanan bir kadınım, küfür etmesinden haz almıyordum bu nedenle dişimi sıktım ve kendimi götten siktirdim. Sonra zaten ben hayır desem de ne fayda sürekli beni götten, amdan siker oldu ve işin enteresan yanı ben de zevk alıyorum.

Yorumlar kapalı.