İçeriğe geç

Kocası İşe Gidince Beni Eve Aldı

Kocası İşe Gidince Beni Eve Aldı

Minibüse binip yakacıktan kartala giderken bir bayanla göz temasında bulunduk o bana ben ona sürekli bakıyorduk adeta ayak üstü bakışlarımızla bir birimizi yiyorduk ama minibüste yaklaşıp konuşmaya ikimizde cesaret edememiştik bende olayı akışına bıraktım ama bir şeylerde yapmam gerekiyordu mutlaka bir şekilde onunla irtibata geçmem lazımdı onu becermeyi o anda kafama koydum.

Kadının bakışları beni çok etkilemişti fiziksel açıdan da hoş bir bayandı minyon tipli bayan görüntüsüne sahipti. Kadında benim baktığım gibi açık açık bakıyordu bana göz temasıyla elektrik almıştık bir birimizden. Telefon numaramı bir kağıda yazıp yanına doğru yaklaştım eliyle tutunduğu yere doğru elimi götürüp numaramı verdim, kadın alıp çantasına koydu ineceğim yere geldiğimizden dolayı indim minibüsten. Gece saat 1 civarında telefonum çaldı bilmediğim bir numaraydı açtım ve o kadındı telefonda tanıştık. Sonra muhabbet cinselliğe doğru gitmeye başladı mobil seks yapmaya başladık ikimizde telde azıp çileden çıktık evli olduğunu o yüzden bu saate kadar arayamadığı söyledi şimdi de kocasının gece vardiyasına gittiğini evde yalnız müsait olduğu söylemişti.

Aklımdan kadını iyice azdırıp azgın hale getirmek geçiyordu onun planını yapıyordum ki beni evine çağırsın diye. Mobilde kadını iyice azdırdım ve laf atarak şimdi yanında olsaydım bak o zaman daha keyifli, daha zevkli olurdu gerçekten emer yalardım gibi laflar ettim. Amacım bir an önce adresini alıp oraya gitmek kadınla olmaktı. Kadın o kadar çok azmıştı ki artık dayanamayıp ilk gördüğü ve ilk konuştuğu kişiyi evine davet etti en sonunda açık adresini mesajla atacağını söyledi ve biran önce gelip beni inlete inlete becer deyip telefonu kapattık. Teli kapattıktan sonra yarın saat filan geçmişti beklediğim mesaj hala gelmemişti içimden bu kıçına koyduğumu kadını mobil seks yaparken kendini rahatlattı, boşalttı diye düşünüyordum.

O sırada telefonuma beklenen mesaj geldi acık adres ve eve nasıl gireceğim şeklinde yazılar yazıyordu. Saat gece 2:30 civarı kadının verdiği adrese gittim mesaj attım geldim diye oda dış kapının otomatiğine basarak kapıyı açtı 4 kata çıktım kapıyı aralamış beni bekliyordu. İçeri girdim tv de yabancı müzik açmış çılgın gibi dans etmeye başladı birdin çok kıvrat bir vücudu vardı güzelde seksi dans yapıyordu o şekli gördüğümde zaten benim yarak dimdik şekli anında aldı, yanına yaklaştım müzik eşliğinde dans ederek götünü getirip oynayarak penisime sürtmeye başladı benim alet neredeyse pantolonu delip çıkacaktı yerinden o kadar oldum. Biraz o şekilde sürtünerek seksi dans ettikten sonra artık sıra benim aleti yalamaya geldi gelip ellerine alıp 31 çekmeyle başladı sonra dudaklarıyla aletimin kafasını biraz emdi, yavaş yavaş ağzına sokmaya başladı güzel sakso çekip aletimi roket gibi yaptı.

Tam koltuğun önündeyim ve ayaktayım beni geriye doğru hızlı itti bende koltuğa oturarak düştüm, kadın birden üstüne hoplayıp penisimi tutup vajinasına şap diye yerleştirdi üstünde zıplamaya başladı beni bağırta bağırta becer diye sözler etti kalçalarından tutup aletimin üstünden indirip kaldırmaya başladım hopladı hopladı dibine kadar sok hiç bir şey kalmasın dışarıda kökle erkeğim diye haykırmaya başladı, kalçalarından tutarak ayağa kalkıp penisim de hoplatmaya başladım. Kriko gibi aletimin üstünde kadını hoplatıyorum. Sonra kadın indi domaldı bende kadının sırtına eğilerek ayaktayım ama o şekilde penisimi vajinasına köklemeye başladım o sırada bana götten girme sakın diyordu kocam geçen yaptı hala ağrıyor diyordu bu lafı duyduğumda aklım o göte girmeye takıldı.

Daha kim tutar beni, vajinasına girip çıktıkça göt deliğinin yavaş yavaş açıldığını fark ettim şeftalisinden aletimi çıkartıp göt deliğine birden soktum kadın yüksek sesle bir çığlık attı ve yüz üstü düştü o an bende üzerine düştüm ama aletim hala kıçının içinde, ağrısından beni itmeye aletimi götünden çıkarmaya o anda çalıştı, bende kollarımla onu tamamen kavradıktan sonra kaçmasına izin vermedim ve götüne dibine kadar sokup sokup çıkarmaya başladım çok zevkliydi. Zorla götünü zevkli bir şekilde çakıyordum o kadar hoş olmuştum ki artık o anda kendimi tutamadım olduğu gibi arkasına boşaldım. Muhteşem bir seks yaşadım o gece, bir kaç kez daha bunu devam ettirdik ve sonra numarasını kapatmış oturduğu yerde kira olduğundan dolayı taşınmışlar temasımız kesildi sonrası…