İçeriğe geç

Komşu Kızı Sibel’i En Sonunda Siktim

Selamlar Uğur ben 18 yaşındayım ve esmerim. Genç ve yakışıklı bir adamım ama tabii ki ön ayak olan olmazsa benim yaşımdakiler bakirdir, ben de bakirim. Daha doğrusu bakirdim. 2 katlı bir apartmanda oturuyoruz Ankara’da ve apartman bizim aslında ve alt kat komşularımız uzun senelerdir bu apartmanda. Hatta sanırım ben Dünya’da yokken gelmişler. O nedenle komşuluk ilişkisinin çok ötesinde yakınız ama Sibel… bizim alt kat komşusu Neriman teyzenin torunu yazları gelir ya… of… ben ona kardeş gibi bakamam. Çok tatlı bir kız çünkü 17 yaşında, benden 1 yaş ufak sadece ve sarışın, çok güzel bir kız. Ben tabii ki daha önceki senelerde de güzel bir kız diyordum ama son bir iki senedir sadece Sibel’i düşündüğüm zaman çeker oldum.

E yeni yeni erkeklik, kadınlık kısacası sen ne demek anlıyorum. Ben de hoş biriyim acaba Sibel beni düşünerek amını parmaklıyor mudur? Demeden de edemiyordum. O yaz geldi ve beraberinde Sibel de… Neriman teyze beni her ne kadar sevse de aslında erkek olduğum için Sibel’den biraz uzak tutar. 5 kardeşin en ufağı ve evde tek erkek olduğum için çok ev boş da olmuyor. Sinir oluyorum, o gün ne oldu bilmiyorum ama ben dışarıdaydım. Birden arkamdan bana Uğur diye bir ses geldi, Sibel… yalnız çarşıya çıkmış, bana napıyorsun dedi. Ben de iyiyim vs. derken o an gerçekten de seneler sonra sohbet eder olduk hem de rahat bir şekilde. Herkes sikişeceğiz diye bir korkuyla birbirimizden uzak tutmaya çalışıyor biliyorum hatta Sibel de bunun farkında, pek karşılaşamıyoruz dedim güldü. E o da anlıyor tabii ki.

Bana o dedi, biraz sohbet edelim eve geçince. Ben de o nasıl olacak dedim, gündüz sohbet etmek zorunda değiliz, akşam dedi. Şaşırdım ama o an. Yani nasıl olabilir ki… sen ben sana mesaj atında merdiven boşluğuna gel dedi.

Akşam 10 gibi mesaj geldi, ben dışarı çıkıyorum Hakanlara dedim, her zaman gittiğim yer ve genelde de 12 gibi eve dönerim o nedenle tamam dediler, sonra dışarı çıktım Sibel orada. Bana hadi sessiz ol gel dedi, içeri aldı.

Neriman teyze uyuyor, korktum ama korkma tansiyon ilacını aldı asla uyanmaz ki uyansa da kapıdan çıkar gidersin görmez dedi ve sohbet edeceğimizi sanıyordum birden bana sakso çekmeye başladı. O ana kadar Sibel’i elde edemem sanıyordum ama Sibel de benim peşimdeydim. Nasıl tatlı, ılık bir his anlatamam hissettiğim. Yani gerçekten de eşsiz bir eğlence hissediyorum o an ki birden durdu hadi dedi ve arkasını döndü. Yaladım, inliyor ama çok tiz bir sesle, o nedenle daha da yalıyorum dil atıyorum.

Amını sikmek istedim ama bakirelik… bu nedenle götünü siktim ama ben göt sikmenin o denli eğlenceli olabileceğini asla tahmin edemezdim ki genelde hayallerimde Sibel’i amdan sikiyordum. Götüne geçirirken inledi inlemesine ama içerideki uyanmadı ya… şükür. Gerçi az çat sesleri yükseldi, sessiz işareti yapıyordu ama o an uçuna kadar gelmiş durur muyum? Çok güzel siktim ya… sonra da çıktım Hakanlara gittim. 11 gibi eve geldim, gelirken merdiven boşluğunda bu sefer de ağzına boşaldım. Senelerin beklentisi, arzusu o an benim için bitti ve gerçekten de olabilecek en özel şekilde Sibel’i siktim ki bu yaz başından beri en az 1000 kere sikmişimdir.

Yorumlar kapalı.