İçeriğe geç

Komşum Olan Oğlana Döşedim

Komşum Olan Oğlana Döşedim

Merhabalar ben Bekir işlerden dolayı semt değiştirmek zorunda kalıp başka bir mahalleye taşınmıştım orada kapı komşumun genç parlak daha toy olan oğlunu nasıl becerdiğimi anlatacağım sizlere çok küçük kalçalı tertemiz ve daracık bir poposu vardı müthiş keyif vericiydi bir yıl boyunca o göte çaktım durdum.

İşlerimden dolayı evi mahalleyi değiştirmek zorunda kalmıştım. Yeni evime geçtiğimde yan kapı komşum olan Nesrin hanım ve pasif oğlu tolga hoş geldin ziyaretine geldiler evime. Tolga uzun boylu zayıf yapılı biriydi, saçları uzun tüysüz 25 yaşlarında bir oğlandı. O gün tanıştım komşularımla daha sonralar daha da samimi bir komşuluğumuz başladı tolga arada akşamları bana oturmaya geliyordu. Konuşmaları ve giyim tarzından kendini ele veriyordu aslında ama yine de ilk yaklaşımı ondan bekliyordum ben adım atmadan o atsın önce diye.

Bir gün sohbet ediyoruz ve bana kadın elbiseleri giyinen erkeklere bakış açın nasıl diye sordu bende kadınsı yapıya sahipse sorun yok dedim, bana bende çok seviyorum arada annemin elbiselerini giyerim dedi ve ağda yaptığını da söyledi. Kaldırdım bacaklarına baktım gerçekten de ağdalıydı. Vücudumun her yerini yapıyorum diye söyledi bana ve cd gay oluyorum dedi. Ona şimdi giyebilir misin diye sordum tabi ki elbiseleri evden alıp geleyim dedi bana, eve gidip gelmesi bir oldu ve banyoda üzerini değişip geleceğini söyledi, üzerini değiştirip geldi.

Karşımda bayanlarda olmayan bir çekici görüntü gördüm o anda iştahım da tavan yaptı zaten. Topuklu ayakkabı, siyah tül çorap, kırmızı lastikli tanga, siyah askılı etek, kafada peruk. Süper seksi bir pasif cd karşımda duruyordu. Tolga abartısız kadınlardan daha kadın olmuştu. Yanıma seksi bir yürüyüşle geldi nasıl olduğunu sordu bana, bende vurulmaya hazır süper bir cd gay var karşımda dedim. Sekse hazırsan bana çak o zaman dedi ayağa kalkıp dudaklarına yapıştım öyle süper dudaklarımı emiyordu ki aletimi nasıl emer diye aklımdan geçirirdim.

Birden penisimi çıkarıp dizlerin üstüne çöküp ağzına aldı emmeye başladı aletimin kafasını dudaklarıyla emip yalıyordu. Tolga süpersin dedim, Nesrin de annemin ismini söyle bana annemi düşünerek döşe dedi. Nesrin seni bağırta bağırta becermek istiyorum dedim tutup kaldırdım domaltıp tangasını çıkardım karşımda ağdalı göt, tertemiz ağdalanmış göt deliği vardı, kalçalarını yalamaya başladım oradan götüne dilimi götürüp göt deliğine dil atmaya başladım, götünü baya bir dil soktuktan sonra aletimi kökünden kavrayarak o temiz ağdalı göte dayadım.

Yavaş bir şekilde deliğe girip çıkmaya başladım ama poposu dardı ve inanılmaz zevk veriyordu her girdiğimde çünkü, götüyle de sıkıyordu penisimi içinde. Ayakta domaltıp tolgayı bağırtarak beceriyordum sonra koltuğa sırt üstü uzandı bacaklarını havaya dikti gidip bacaklarını omzuma atıp tekrar götüne girdim ama bu kez çok hızlı çakmaya başladım tolga çığlıklar atıyordu bacak omza şeklinden çok azmıştı. Zaten çok azgın ve azdırıcı biriydi o şekliyle beni de azdırmaması mümkün değildi.

Daha sonra halının üstüne sırt üstü uzandırdı beni, ters ata biner gibi aletimin üstünden zıplamaya başladı çok zevke geldiğinden oda benim gibi hızlanmıştı, penisimi poposundan çıkartıp, tekrar içine sokuyordu hızlı hızlı, bir eliyle de kendi aletini okşuyordu 31 çekiyordu benim horoz dolmuştu tolga benden önce attırdı, hemen kaldırıp köpek pozisyonu aldım dibine kadar sokup çıkardım, sokup çıkardım ve o boşaldım içine. Orada oturduğum 1 yıl süre boyunca her fırsat bulduğumuzda Tolgayı defalarca becerdim.