İçeriğe geç

Konserde Tanıştığım Kızı Eve Attım

Sevdiğim sanatçılardan birisinin konseri olduğunu duyduğumda hemen bilet aldım. Ama yanımda gelecek birisin bulamadığım için bir yandan da üzülüyordum. Tek olmadığını fark ettiğimde ise Selda’yla çoktan tanışmıştım. Konserin arka taraflarında kafasına göre takılan ben ve bana benzeyen hareketleriyle Selda hemen dikkatimi çekmişti. Yanına gidip tanışmak için ilk adımı attım ve biraz sohbet ettik. Özellikle ikimizin de en sevdiği sanatçı olması büyük bir ortak noktaya dönüşmüştü.

Konserin bitimine yarım saat kala artık dönmesi gerektiğini söyleyerek görüşürüz dedi. Telefonlarımızı aldık ve ayrıldık. Aradan yarım saat geçtiğinde ise bir mesaj geldi. Konserden sonra ne yapacağımı sordu ve eve döneceğimi söyledim. Birer bira içmek için sözleştik ve bir mekanda buluşmaya karar verdik. Biralar bittiğinde ise kalktık ve isterse gelebileceğini söyledim. İlk başta yine çekimser kalsa da birer bira daha içerik dedim ve alarak eve geçtik.

Eve girdiğimizde ortalık oldukça dağınıktı. O yüzden biraz mahçup hissetsem de önemli olmadığını söyleyip beni rahatlattı. Evde bir tur attıktan sonra kanepede yanıma oturdu ve birasını açtı. Kafasının yavaş yavaş çakır olduğunu hissettiğim için pek üzerine düşmedim. Kısa süre sonra çok sıcak olduğunu söyleyerek üzerindeki askılı bodyi çıkardı. Daha tanışalı saatler olmasına rağmen karşımda sütyen ile kalmıştı.

Çok daha kolay olacağını düşünerek onu rahatlatacak cümleler kurmaya başladım. Sohbetin derinliği arttıkça birbirimize yaklaşıyor ve verdiğimiz tepkilerde de birbirimize dokunuyorduk. En son bir şakanın sonunda ona doğru yaklaşarak boynuna sarıldım ve öyle kaldım. Kulağına eğilerek bir şeyler fısıldadım ve sonrasında da dilimle kulağını yalamaya başladım. Bunun onu tahrik edeceğinden adım gibi emindim ama pek ihtiyacı da yoktu. Alkolün etkisiyle ağzı iyice bozulmuştu. Ama aldırmadığım gibi bunun hoşuma gitmeye başladığını fark ettim. Bir elimle göğüslerini okşarken diğer elimle kopçayı açmaya çalışıyordum. Ama işi kolaylaştırdı ve ellerini arkaya doğru atarak kopçayı söktü. Sütyeni çıkararak yere attı ve ayağa kalktı. Yatağın nerede olduğunu sorduğunda onunla beraber kalktım ve arkasından sarılarak göğüslerini sıkmaya başladım. Arkasından onu yönlendirerek yatağa doğru götürdüm.

Müzik açmamı söyledi ve konserinde tanıştığımız sanatçıdan bir playlist açarak iyice moda girmesini sağladım. Yatağa yatmış, bacaklarını ayırmış beni bekliyordu. Altında hala daha da taytı vardı ve ilk işim onu sıyırmak oldu. Sıyırarak taytını çıkardıktan sonra külot ile devam ettim. Onu da çıkararak tamamen çırılçıplak kalmasını sağladım. Kafası iyice güzelleştiği için kendisini sabit tutamıyordu. Birazdan seni ayıltacağım dedim ve üzerine çıkarak göğüslerinin hemen üzerine yerleştim. Sikimi ağzına dayadım. Oral sekse çok düşkün birisi olduğunu sanmıyorum. Ama kafası güzel olduğu için müthiş bir zevk alarak yaptı. Ertesi gün sakso çekmesini istediğimde ise çekmeyeceğini söylemişti. Bunu oradan anladım.

Saksonun ardından yüzüne boşalarak aşağıya indim. Önce yüzünü temizledim sonra ise bacaklarını ayırarak parmaklarımla onu uyarmaya başladım. İyice ıslandıktan sonra sikimi yavaş yavaş amına yerleştirdim. Arkasını dönmek istedi ama anal istemediğini söyleyerek iki kez uyardı. Ardını dönüp götünü yukarıya doğru kaldırarak domaldı. Bu pozisyonda sikilmek istediğini anladığım an yavaş yavaş hem amına hem götüne değecek şekilde sikimi gezdirmeye başladım.

Tekrar tekrar arkadan olmaz diyerek beni uyarmaya devam etti. Tamam diyerek içine girdim ve boşalana kadar gidip gelmeye başladım. Çok şiddetli boşalan bir kadın olduğu için sık sık boşalmadığını tahmin etmiştim. Anal sekse olan tepkisinin de düzeyli bir seks hayatı olmamasından kaynaklandığını düşündüm.

Gece boyunca yarı uyur yarı uyanık şekilde sabahı ettik. Bazen içim geçer gibi olduğunda eliyle sikimi kurcaladığına şahit oldum. Bazen ise tam tersine yana doğru uzanmış uyuyorken sikimi amında gezdirerek onu uyandırmaya çalıştım. Her seferinde zevk alarak uyandı ve bir posta daha sikiştik. Selda’nın sabah ayıldığında ise hatırlamadığı tek şey sakso ve yüzüne boşalmamdı. Ağzına almayı hep reddetti ve halen daha da ağzına almamaya devam ediyor. Anal seks konusunda da fikrini değiştiremedim. Düzenli bir seks hayatımız olmasına rağmen Selda’yı sakso konusunda ikna etmek için uğraşmaya devam ediyorum. Sonrasında ise anal seks denemeyi teklif edeceğim.