İçeriğe geç

Kuzenim Bana Tecavüz Etti

19 yaşındayım, adım Senem, esmer ve güzel bir kızım, okuyorum aslında ama yine İstanbul’da o nedenle evdeyim her zaman denebilir. Bir aile apartmanımız var, amcamlar ve biz aynı apartmanda oturuyoruz. Hayatım boyunca akrabalara yakın olmanın zorluğunu yaşadım, genç bir kızım, gezmek, vs. her zaman bana keyif vermiştir ama bir sürü akraba ile aynı yerde yaşayınca zor.

Okuldan sonraları her zaman eve gelirim, bazen hafta içinde dersler ful boş olur, annem ve babam memur bu nedenle evde tek kalırım, kuzenler iner sohbet, muhabbet derken, kaliteli zaman geçer ama Ali diye bir kuzenim var, 17 yaşında ve tam bir piç, sinir ediyor beni, aslında hoş biri, eğer karakteri sağlam olsa o zaman hoşlanabilirdim ondan ama daha bu yaşta bu şekilde davranıyorsa o zaman ileride ne olur, bilinmez.

Ali’yle her zaman mesafeli durdum ama geçen hafta başımdan geçen o olayı anlatmam lazım. Aslında iğrenç diyemiyorum, ben de zevk aldım ama tecavüze mi uğradım, evet! Gerçekten de resmen tecavüze uğradım, işte bu o hikayedir.

Yine annem ve babam işte ve evde tekim ki sıcak bir gün, o nedenle şort – yarım atlet oturuyorum, kapı çaldı ve Ali geldi, elinde oyun konsolu var, annesi evde TV’yi işgal etmesine artık daha fazla müsaade etmediği için bize gelmiş, tamam dedim içeride oturuyor ve ben de yanında oturuyorum, telefona dalmış kendimde bir şeylerle uğraşırken birden alının bakışlarının bacaklarımda olduğunu fark ettim, neye bakıyorsun sen şapşik dedim ama şakayla, hani öylesine bir şaka yapacak sandım ama elinden konsolu bıraktı ve bana doğru yöneldi, ne oldu be dedim ama o ana kadar gerçekten de aklımda bana zorla sahip olmaya kalkacağı yoktu, geldi, üzerime doğru yanaştı ve baktı bana. O anki dominant bakışı, gözlerinin siyah olması, üzerinden gelen o parfüm koşunu, aslında kendimi bir an Ali’nin tesiri altında hissetmeme neden oldu, o nedenle ses tonum değişti sanırım daha uysal bir şekilde “ne oldu” dedim ama yine ses etmeden boynumu emmeye başladı. Gerçekten de hissettiklerimi anlatmam çok zor, biraz zaman geçince ben git diye ittim. Sinirlendi.

Ali’yi beğenme nedenlerimden biri de 17 yaşında ama 178cm ve 75kg ağırlığında, iyi bir adam olmasıyla alakalı. İyi ve güçlü, üzerime abandı ve sikini hissettim, tamam Ali çekilir misin üzerinden dedim ama çekilmedi, beni koltuğa iyice bastırdı ve o an anladım ki kötü bir şeyler olacak tehdit ettim, bağırırım bak diye yine de durmadı, elini bacak arama uzattı, şortum dardı ama zorla içine soktu, götüme doğru, popolarımı sıkarak soktu elini, gerçekten de o an kaçmak istedim ama eşofman vardı üzerinde sikini çıkarttı, kocaman. Daha önce hiç yarak görmemiştim hayatımda, zorla ağzıma sokmaya çalıştı, anlatılmak biz his, karşı koymak istedim, başta koydum da ama sonra ağzımı açtım, nasıl genç bir erkende o kadar yarak olabilir bilemiyorum ama kocamandı, ağzıma gel git yaptı, memelerimi açtı ve birden boşaldı. Sonra bir şey olmamış gibi toplandı ve yine hiçbir şey demeden gitti, o zamandan beridir ben de ses etmedim hatta bazen evde yalnızken gelse diyorum ama gelmedi, dün gördüm merdivende, annem evdeydi, yalnız mısın dedi, hayır dedim, tamam dedi gitti, gelecek miydi acaba? Belki inanmayacaksınız ama bazen geceleri neden anal da olsa beni sikmedi diye düşünüyorum dediğim gibi istemedim o an ama sonra çok hoşuma gitti, azmama neden oluyor bu yaşadığım şey.