İçeriğe geç

Kuzenimin Ev Arkadaşı

Kuzenimin üniversiteyi kazanarak İzmir’e gitmesiyle beraber daha az görüşmeye başladık. Ama bağımız hiç kopmadı ve samimiyetimiz hiç sarsılmadı. İş görüşmesi için İzmir’e gittiğimde de ilk aradığım kişi oydu. Bir gece kalabileceğim bir yer arıyordum ama kaldığı öğrenci evinde kızların rahatsız olması muhtemeldi. Bu sebeple bir hotel veya pansiyon önerisi için kendisine ulaştım.

Kesinlikle kabul edemeyeceğini ve mutlaka onlarda kalmam gerektiğini dikte ederek bir şekilde beni ikna etti. Bornova’ya gidip evlerini bulduğumda da ilk başlarda kuzenle uzun uzun sarıldık. Bir süredir görüşmediğimiz için sohbet ederek kaçırılan detayları birbirimizle paylaştık. Kuzenin ev arkadaşı Tuba ile direkt eve gittiğimde tanışma fırsatım oldu. İzmir’in havasından veya suyundan olsa gerek uzun boylu, sarışın ve müthiş bir fiziğe sahipti.

Resmen Tuba’yı gördüğümde İzmir’e geldiğimi anlamıştım. Sonradan eve gelen ve tanıştığım Çisem ise nispeten daha soğuk duran bir kişiliğe sahipti. Kuzenin beni iyi tanıması ile beraber rakı sofrası kurma muhabbeti döndü. İlk atlayan kişi ise Tuba oldu. İyi anlaşacağımız şimdiden belliydi. Ama rakı içmeye başladığımızda arayan sevgilisi tüm olayları kafamda bitirmeme sebep olmuştu. Sevgilisi memleketinde olduğu için uzun süredir görüşemiyorlarmış ve önümüzdeki aylarda ancak gelebilecekmiş.

O noktadan sonra moralimin bozulması ve pek keyif alamadığım bir sofraya dönüşmesine rağmen her şey lehime dönmeye başladı. Mutfağa gidip buz almak için dolaba yöneldiğimde ardımdan kuzenim geldi. Bana Tuba’nın benden hoşlandığını söyledi. Ama sevgilisi olduğu için ben bunun olamayacağını söyledim. Kuzen ise onların ilişkisinin bittiğini sadece bunu konuşmak için görüşeceklerini söyledi. Bu bir nebze içimi rahatlatsa da doğru ve yanlış arasında gidip geliyordum. İçeriye döndüğümde Tuba’ya çok daha farklı bir gözle bakmaya başladım.

İlgimi anlamış olacak ki onun bana karşı olan tavırları da değişti. Çisem masadan kalkarak yattıktan yarım saat sonra kuzen uyumaya gitti. Tuba ile hala daha masada oturuyorduk. Ben masanın olduğu salonda uyuyacaktım. Tuba ise odasına geçecekti. Ama muhabbet sohbet derken saat gecenin 4’ü oldu. Odasına gidip bana yastık getirdikten sonra iyi geceler diyerek gitti. Hiçbir şey olmayacağına inanmaya başladığım zamanlarda da bir fısıltı duydum.

Tuba’nın sesiydi ama çok derinden geliyordu. Kapısını aralayarak salonun önüne kadar gelmiş bana sesleniyordu. Uyuyamıyorum eğer uyumayacaksan gelsene dediğinde kalktım ve onun odasına geçtim. Odaya girdiğimde sarıldık ve senden hoşlandığımı biliyor musun diye sordu. Kuzenimin hafiften bahsettiğini söyleyerek ben de onu beğendiğimi söyledim. Herhalde 20 dakika kadar ayakta öpüştükten sonra buna bir dur demem gerekti. Onu kucağıma alarak yatağa doğru yöneldim.

Vakit kaybetmek istemiyorsun diyerek şakaya vurdu ve kuzenimle Çisem için bunun bir sorun olup olmayacağını sordum. Problem olmayacağını söyledikten sonra yavaş yavaş onu soymaya başladım. Bir yandan ise o beni soyuyordu. Karşılıklı olarak çırılçıplak kaldıktan sonra bacaklarını yukarıya kaldırarak omuz hizasına getirdim. Bir süredir spor yapmaması veya seks yapmaması hamlamasına sebep olmuş gibi duruyordu. Bacaklarını kaldırdığımda bile illa böyle mi gireceksin diye sordu.

Ama bir süre sonra sikimi yavaş yavaş içine aldıkça bundan keyif alır hale geldi. Gidip gelmeye başladığım sırada bacaklarının çok ağrıdığını ve domalmak istediğini söyledi. Bunu çok sevdiğimi söyleyerek ona biraz daha gaz verdim. Başını yatağa gömdü ve dizlerinin üzerinde götünü tam karşıma çıkarmış oldu.

Sadece bu manzara bile beni boşaltmaya yetebilirdi. Müthiş fiziğiyle resmen önümdeydi ve onu sikmem için bekliyordu. Bir yandan içine girerken bir yandan da anal seks yapıp yapmadığını sordum. İstedim ama yapmadım çok acıyacağını düşünüyorum dediğinde de parmağımla yavaş yavaş götüne dokunmaya başladım.

Hemen yapmak istemediğini, sadece boşalmak istediğini söyledi ama ben yinede hareketlere devam ettim. Birkaç kez boşaldıktan sonra benim bir kez daha boşalmaya ihtiyacım var diyerek ağzına dayadım. Sakso çekmekten pek hoşlanmam ama gerçekten bunu hak ettin diyerek ağzına almaya başladı. Hepsini ağzına alabilmesine rağmen saksodan hoşlanmıyorum demesi ise en garibime giden noktaydı. Sabaha karşı saat 7 gibi uzanmış sigara içiyorduk. Sabah uyanacak olan ev ahalisine yakalanmamak için salona geçmem gerekiyordu. Uyuya kalmamız sonucunda biraz rezil olsak bile o gece için değerdi.

Yorumlar kapalı.