İçeriğe geç

Matematik Öğretmenim Amımı Yaladı

17 yaşındayım, ismim Buse ve kendi halinde biz kızım aslında, esmerim, lise okuyorum hâlâ, bir türlü bitmedi, eskiden daha çok bitsin istiyordum ama şu an bitsin isteyip istemediğimden emin değilim, çünkü hayatıma renk katan yeni şeyler olmaya başladım, şu an onlardan bahsediyorum. Hiçbir zaman çok fazla seks arayışında olan bir kız olmadım ben, hatta lise dönemim boyunca (neredeyse lise bitti) bu da benim erkek arkadaşım diyebileceğim birileri olmadı. Bir, iki kişi belki ama o da çevreye ben buradayım mesajı verebilmek için. Eğer lise dönemlerinizi hatırlarsanız o zaman ne demek istediğimi çok daha net anlayabilirsiniz.

Son senede okula bir hoca geldi, matematik hocası. Her ne kadar İstanbul büyük de olsa ben hocanın branşını ve ismini farklı veriyorum, kendi ismimi de farklı veriyorum, asla tedbiri elden bırakmamak lazım, değil mi? Ne şans ki bu matematik hocası geldi ve tam karşımızdaki daireye oturdu, ilk senesi öğretmenlikte sanırım, 23, 24 yaşlarında ve esmer, kaslı, uzun epey ve yakışıklı bir adam. Şimdi neden ben lisede erkeklere çok yüz vermiyorum anladım, çünkü ben ergen değil kendinden olgun seven kadınlardanım ama bu adamı hangi kadın sevmez ki söyleyin bana? Annem ve babam memur, oturduğumuz mahallere çok arkadaş edinmezler ama nedense benim matematik hocamı zamanla arkadaş edindiler hatta bana özel ders verdirmeye bile başladılar, her gün 2 saat, çok uyguna anlaşmışlar söylediklerine göre. Matematik dersi alacağım için değil ama hocamla yakınlaşacağım için gerçekten de çok memnundum.

Git geller başladı tabii ki ama ben bu dönemde imkan yok adım atamam, yaklaşamam, biraz içine kapalı, ne yaşarsa içinde yaşayan insanlar vardı ya ben onlardanım işte. 1 ay kadar ders aldım ve zamanla sohbet, muhabbet derken benden değil ondan adım geldiğini fark ettim, masada otururken kolunu sırtıma dolayı, o an mis gibi parfümünün kokusunu alıyorum zaten ama öte yandan yaklaşması sanki tenin de kokusunu alabilmeme neden oldu. Çok uzun zamandır ben onun hayaliyle yanıyorum, hayır der miyim? Ya da ne yapıyorsun gibi absürt bir tepki verir miyim? Vermem.

Yaklaşmasına müsaade ettim ve dudaktan öpüşmeye başladık, 47kg ve esmerim, yani çok iri değilim, dudaklarımdan öperken çalıştığımız masada bana sarıldı ve kaldırdı, koltuğa aldı. Bana güzel sözler söylemeye başladı, belki de korkup, kaçacağımdan endişe ediyor ama nerede? Ben içimden zaten en sonunda umduğum şey oldu diye deliye dönüyorum, yalan yok biraz bana göre de sabırsız geldi, az daha dudaklarımdan yalama çok daha iyiydi ama bacaklarımı yalamaya başladı, etek vardı ayağımda, ben direkt amımı yalar sandım ama hayır ayaklarımı yalamaya başladı, ayak parmaklarımı.

O an hissettiğim şey sadece şaşkınlık gerçekten de sadece şaşkınlık, seksle ayağın ne alakası var diyorum içimden ama zevk de alıyorum, ayaklarımdan bu nedenli zevk alacağımı asla düşünmezdim ve birdenbire parmakları eteğimin arasına doğru ilerlemeye başladı, amına doğru gitti. Bana kalsa… o zaman bakire olmama rağmen amdan da veririm. Bakiresin değil mi dedi, sanki biliyorum suçunu itiraf et der gibi bakıyordu o an ve o an bile çok yakışıklıydı, evet der gibi başımı salladım, o an tamam dedi ama başını hâlâ amıma götürmeye devam etti, diliyle amımda yaptığı şeyleri anlatamam ama başını eteğimin içine soktu, dilini hissedebiliyorum, zevk alabiliyorum ama yüzünü görmüyorum, bir anda kalktı, fermuarını açtı ve yalamamı istedi, az midem bulansa da bana hadi sen bunu yapabilirsin dedi ve yaladım da. Gerçekten de o an benden dolayı zevk alışını izledim ve hoşuma gitti, az önce benim hissettiğim gibi çılgın mı hissediyordu acaba?

Anal yapmadı ya da daha fazla ileri gitmedi, sadece o an yüzüme geldi ve halinden çok memnundu, daha 2 ay var okulun bitmesine ki yaz tatilinde, vs. muhakkak görüşürüz, belki de burada, ailemin istediği gibi İstanbul’da okurum bilmiyorum ama gerçekten de bu adamdan çok ama çok hoşlanıyorum.