İçeriğe geç

Matematik Öğretmenime Götten Verdim

Öncelikle söyleyeyim ad, vs. bazı bilgilerimi değiştiriyorum, İzmir’deyim ama bu gerçek, semt de bana kalsın. 17 yaşındayım, lise okuyorum ve bu sene son senem. Esmer, 46kg ağırlığında ve mavi gözleri olan genç bir kızım, güzelliğimden haberdarım, erkeklerin bakışları benden ne kadar etkilendiklerini ele veriyor ama bende bir enteresanlık var. Hiçbir zaman yaşıtım hatta yaşıma yakın erkeklerden hoşlanmadım, 25, 26 ve sonrasıyla ilgileniyorum. Bu nedenle okulda bazı öğretmenlerden hep etkilenmişimdir ama son gelen matematik hocası bir başka gerçekten de, çok etkileyici. O ses tonu, esmerliği, kaslı yapısı ve bakışları kapkara. Yani anlayacağınız beni gerçekten de etkiliyor. Belki kader de etken olmasaydı o zaman onunla zaman geçiremez, sevişemezdim. İşte anlatacağım hikaye liseli bir genç kızın matematik öğretmeniyle yaşadığı anal seksin hikayesidir, şimdiden iyi eğlenceler.
Öğretmenim sürekli ev arıyormuş, haberim yok. Babamın da vesilesiyle bizim üst katı tuttu, gerçekten de hiçbir şeyden haberim yok, tanışırken fark ettim. Genç, bekar bir erkek olmasına rağmen ev eşyalarına baktım da tat takım, tam evlenmelik. Yeni atanmış, yeni bir öğretmen bir de 25 yaşında ve ciddi anlamda alımlı. Tabii ki aradan zaman geçti, kapıda karşılaşmalar, bakışmalar ama ben eminim o bana benim ona baktığım gibi bir anlamda bakmıyor ya da bakıyor mu? Zaten bakireyim ne olabilir ki diye düşünüp duruyorum ben de. Evet gerçekten de bakirelik benim için büyük bir sorun, bunu asla inkâr edemem ama anal söz konusu değil mi? Ama nasıl? Son dönemlerde bakışmalar, sohbetler iyice artmıştı, özellikle de bize gelip – gitmeye başladığı zaman, babamla gerçekten de çok yakın oldular mangal, vs. ve en sonunda bir gün bizimkiler işteyken bir bahane ile Ömer öğretmenimin evine çıktım, bahanem de belli, hocam matematik çalıştır beni.
Ders çalıştırıyor beni ve o an ben yakınlaşıyorum, her saniye daha yakın, ellerim bacaklarına değiyor ve gözlerimiz kesişiyor derken ben gözlerini gözlerimden kaçırdığını fark ettiğim anda çok daha cesur hareket etmeye başladım. Bu gibi şeylerden çekinmem, o an daha yoğun, hissettirir bir şekilde elimi bacaklarında gezdirdim ve zaten kalkmış olan sikine ilk temasım gerçekleşti.
Bana direkt Buse, ne yapıyorsun? Dedi ama ben o kadar kendimden geçmiştim ki “yoksa sen beni istemiyor musun” dedim, çok cesurum gerçekten de bazen kendime bile şaşırabiliyorum ama onun o çekingenliğinden, gözlerini kaçırmasından güç alıyorum ve dudak dudağa geldim. Ben öpüyorum ama o sadece duruyor ve “olmaz, hayır” vs. derken sadece korkma, bir şey olmayacak dedim ve o andan sonra o da atıldı. O iri elleriyle memelerimi sıkmaya başladı. Memelerim ufak bu nedenle iri ellerinin içine tam oturdu ki sikini sürekli eteğimin üstünden sürtüyor ama görmek nasip olmadı daha bu nedenle hemen sakso için aşağı eğildim. Elleri gibi iri, kocaman bir siki vardı ve kılsız, temizlemiş. İnanamadım ama gerçekten de kocamandı, daha önce yarar görmemiş değilim, porno, vs. çok izlerim ama onların büyütücü kullandığını düşünürdüm ki bu çok daha büyük, o nedenle şaşırdım gerçekten de ve yalamaya başladım. Ağzımın içinden taşacak gibiydi, başından gelen zevk suyunun verdiği tat biraz buruktu ama yine de çok zevk alıyordum. İnanılmaz bir haz ve gitgide yükseliyor, özellikle de elini götüme götürdüğü zaman, eteğimi bir çırpıda indirdi, tek bir hareketle ve götüme bakarak, of dedi. O kadar etkilenmesi benden beni de daha fazla tahrik ediyordu ama bakiresin değil mi sen dedi, evet dedim. O anki bakışı anlatamam, sanki bir çocuğun elinden şekerini alırsınız ve bakar ya duygusal duygusal işte tam o bakışla baktı bana ve hâlâ da parmaklarıyla amımın, götümün etrafında oval çizgiler çiziyor, bu nedenle azıyorum daha da çok.
Anal deneyelim mi? Bunu ben dedim ama bilseydim o ana kadar yaşadığım tüm zevkin acıya dönüşeceğini o zaman demezdim. Sikinin başı girerken özellikle çok acıdı ki kayganlaştırıcı, vs. hiçbir şey yok, her şey sadece ter, tükürük. Alıştı ama bir süre sonra başta çok acısa da ve yine zevk almaya başladım deliler gibi. Gerçi hiçbir zaman sikini sikiş boyunca tamamen sokturmadım çünkü asla dayanamadım ama gördüğümde onu yine de çok zevk aldığını hissedebiliyordum, ben de tabii ki, ben de acı geçtikten sonra zevk almaya başladım. O andan sonra anal seks olmadı daha eminim yine imkan bulduğumuzda yaşayacağız ama seviştik birkaç sefer. Her seferine benim elimde ne istersem onu yapmasından, onu zevkten inletmekten o kadar zevk alıyorum ki anlatamam, gerçekten de eğlenceli, mutlu oluyorum onunla zaman geçirirken.
Bu anımı sizlere anlatmak istedim, daha önce birkaç kere girdim, okudum yazılarınızı bana da ihmal verdi hatta birkaç küçük detay sevişirken ne yapmam gerektiğiyle alakalı. Bu nedenle sizinle bu bilgileri paylaştım, umarım eğlendiniz, aşk dolu öpücükler yolluyorum sizlere sağlıcakla kalın.