İçeriğe geç

Mersin’de Grup Seks Hikayem

Bir arkadaşım Mersin’e yerleşmişti. Onun yanına gitmek ve ziyarette bulunmak istiyordum. Daha önce dostluğumuz çok güçlüydü, birkaç kez kitap kulübünde toplanmış ve birlikte kamp aktivitelerine katılmıştık. Anıl güzel bir erkekti. Seçimleri de çok garipti. Her zaman yapılabilecek olaylar hakkında garip olanı seçmek gibi bir yeteneği vardı. Ben de ona uyum sağlar onun seçimlerine göre hareket edecek yansımalarda bulunurdum. Bu arada ne kadar kabayım kendimi tanıtmadım size. Benim adım Deniz, 29 yaşında bir kadınım. 1.67 boyunda 55 kilo ağırlığında oldukça güçlü bir fiziği olan bir kadınım. Kendime güveniyorum. Dünyayı daha önce tek başıma gezmeye çalıştım ama sadece Avrupa ve Amerika kıtası ile sınırlı kaldım. Çünkü insanların daha güvenli gördükleri yerleri tercih ediyorum. Kalça yapım çok squat yapmaktan mütevellit fazlasıyla güzel ve sert görünüyor. Normalde çok seks yapmayı sevmem, büyük penislerin canımı acıttığını düşündüğümden dolayı çok da risk alabileceğim erkeklerle birlikte olmamayı tercih ederim.

Mersin’e yanına giderken o çocuk ile ilgili bir ilişki olup olamayacağı konusunda emin değildim. Ama dediğim gibi çocuk çok garipti. Her zaman kibar ve iyi kalpli bir çocuk olmasına rağmen beni şaşırtıyordu. Sanki ondan her an her şey gelebilecek gibi hissediyordum. O da beni sağ olsun her zaman yaptığı iyi eylemlerle birlikte şaşırtıyordu. Çok fazla yorum yapamadığım bu çocuk için şimdi Mersine gidiyordum. Beni beklediğini zannederken, eve gittiğimde gördüğüm manzara ile birlikte şoka uğramıştım. Kapıyı daha vururken içerden inleme sesleri geliyordu. Kapı çalınır çalınmaz bütün sesler durmuştu. Çocuk kapıyı kıpkırmızı bir halde belinde sadece havluyla açmıştı. Belinde olan havlu biraz hafiften yukarı doğru kalkmış, penisinın hatları tamamen gözüküyordu. Çocuk da bu doğrultuda bana baktı ve şoka uğradı. Sen bugün mü geliyordun diye bana sordu. Ben de şaşırmış bir halde ona yaklaştım ve sorun değilse sonra da gelebilirim dedim. Yok, lütfen gel dedi. Artık bir ilişkimiz olamayacağının bilinciyle bir arkadaş gibi gördüm onu ve evinde beni yönlendirdiği yere doğru yöneldim. Ama çok ilginçti evin her yerinde ayakkabılar vardı. Ev çok büyük gözüküyordu. Koridordan geçerken bir kadının çırılçıplak bağlandığını ve zevkten nefes nefese olduğunu gördüm. O çocuk nasıl bir seks yapıyor olabilirdi ki? BDSM mi seviyordu yoksa…

Odama yerleştirdiğinde beni hemen çıktı ve kapıyı kapatırken birazdan döneceğini ve rahatıma bakmam gerektiğini söyledi. Çocuk çıktıktan sonra bir inleme sesleri geldi ama senfonikdi. Daha önce hiçbir kadının bu kadar çok inlediğini duymamıştı. Çocuk nasıl bir seks kültürü yaşıyor olabilirdi ki? On dakika geçti, otuz dakika geçti, bir saat geçti. Sonunda sırılsıklam olmuştum, dayanamıyordum. Duyduğum çığlıklar beni de şevke getiriyordu. Artık konuşmam gerekiyordu. En kötüsü adım atmalı ve iletişime geçmem gerekiyordu. Onları izlemeye karar verdim. Kapıyı araladığımda içerde dört kadın daha olduğunu gördüm. Bütün kadınlarla çocuk tek başına sevişiyordu, penisinin şekli mükemmeldi. Kadınlardan birini bağlamış, diğerleri de aralarında sevişiyorlardı. Domalmış kadına penisini dayamış ve kıçını tokatlayarak kıpkırmızı yapmıştı. Diğer kadınlardan biri bana bakarak gülümsedi, parmağıyla içeri gel dedi çok naif bir şekilde. Göğüslerinin üzerinde olan kuru meniyi diğeri parmağıyla emdi. O sırada çocuk da bana döndü kalkmış penisiyle, buraya gelsene dedi. Başta yok diyecektim ama o penisi içimde istiyordum. Çırılçıplak soyundum ve yanlarına girdim, çok heyecanlıydım. O sırada çocuk beni yavaşça eğdi, diğer iki kız göğüslerimi emmeye başladılar. Arkamdan penisini dayadı ve içime doğru sokmaya başladı. İki kız göğüslerimi yalıyor, çocuk arkadan beni beceriyordu. Bu sırada zevkten titriyordum. Gözüm bağlanmış kıza gitti. Gülümseyerek, beni unutmayın diyordu.

Yorumlar kapalı.