İçeriğe geç

Öğrencimle Sikişiyorum Çok Zevkli

Öğrencimle Sikişiyorum Çok Zevkli

Selamlar, Hülya ben 32 yaşında ve sarışınım. Güzel bir kadınım, özellikle de gözlerimin mavi olması, kusursuz bir bedenimin olması erkeklerin benden hep etkilenmesine neden olur ki dulum… bu nedenle erkeklerden de eğer ben etkilenmişsem o zaman ben direkt sikişirim, yani azgın bir kadın değilim. Elbette erkekleri beğendiğim vs. oluyor ama son dönemlerde hiç olmaması gereken bir şey olmaya başladı bende…

Alt kata liseden arkadaşım taşındı, o benden bir iki yaş büyüktü, üst sınıflardan, erken evlenmiş, vs. derken 16 yaşında oğlu varmış… bir gördüm of. İnanılmaz hoşlandım, sarışın, İlyas isminde ve vücut, yüz güzelliği olay yani resmen. Gerçi ismi iğrenç, bunu kabul etmek lazım ama diğer türlü 10 numara ve ben öğretmenim. Hem de matematik öğretmeni de bu İlyas’ın en kötü olduğu ders de matematik… bu nedenle arkadaşım oğlunu bana gönderiyor ama içimin yağları eriyor resmen ya.

Geçen hafta olan oldu ama… her ne kadar genç bir çocuk, olmaz, yapmamalıyım desem de ben İlyas’la konuşurken memelerimi belli etmeler, dekolte giymeler, hafiften önünde domalmalar, çocuğu azdırıyorum yani anlayacağınız. Geçen hafta derste samimi bir şekilde elimi bacağına koydum, zaten yanımda oturuyor, bacaklarını yavaş yavaş belli etmeden çekse de siki kaldı, o anki utanması, gülüşü yok mu? Daha da arzulamama neden oluyordu onu ve elimi en nihayetinde sikine değdirdim. O an inanın bana küçük bir şeydi ama içimin heyecanla dolmasına neden oldu.

Zaten anlık bir durumdu, hemen kendini geriye çekti ve gözlerimin içine şaşkın şaşkın baktı, utandı belli ama ben durmadım. Her gel bir şey olmaz, ufaklığa dokundum sadece dedi, bana Hülya abla… diyordu o an da öyle dedi ama ben hâlâ aklım sikinde kaçma diyordum ona ve yakaladım da sonunda.

Otursana koltuğa dedim oturdu, aç hadi sikini dedim, utandı yapamadı ama ben açtım, durdurmadı da… siki tamamen kalkmış. Yeni yeni kıllanmaya başlamış ve daha kararmamış bile, mükemmel gerçekten de ve yalamaya başladım. Ben yaladıkça kendinden geçti ama boşalmasına müsaade etmedim. Her gelecek gibi olduğunda durdum. İçime girmek ister misin dedim “bilmem ki” dedi, bilmem ki ne ya… içimden yerim ben bunu diyorum, o kadar hayatımda seks yaparken bir erkeği arzulamadım gerçekten de.

Amıma girişi çok güzeldi, korkak & ürkek ama bir o kadar da zevk verici… gitgide hızlandı içimde ve bir an geldi boşaldı, gerçi çok kısa sürdü ama olsun ne de olsa artık elimde, istediğimi elde ettim bir dahaki sefer… daha uzun kalır içimde. Amımı yalasana dedim, her ne dersem aynen onu yapıyordu yani başka bir erkek olsa beni elinde oynatır, her istediğini yaptırırdı ama bir erkeğin sözümden çıkmadan beni dinlemesinden de etkileniyordum o an… parmak at diyorum parmaklıyor, dilini kullan diyorum kullanıyor. Her aşamasında seksin beni gerçekten de eğlendirdi. Son 1 hafta içinde her gün sikişiyoruz, eğlenceli bir durum. Derslere de odaklanıyoruz ama dersten önce, sonra muhakkak sikişiyoruz. Dün daha önce yapmadığı bir şey yaptı ve acaba arkadan dedi? Çok şirin bir şekilde… hani beni götten sikmek istiyor ama utanıyor, hayır demedim götten de sikti ve o an anladım. Gerçekten de bu çocuk seks konusunda çok iyi, özellikle zaman geçirdiğim o kendine profesyonel diyen erkeklerden de çok daha iyi, beni eğlendiriyor hem de çok…

Erotik hikayeler okuyarak zevke gelmeyi seviyor musunuz? Yada sex hikayeleri ile güzel bir fantezi mi yaşamak istiyorsunuz? O halde sitemizden istediğiniz kategori de istediğiniz türde fantezi hikayelerine ulaşabilirsiniz. Sex hikayeleri için en doğru adrestesiniz. Bu tarz seks hikayelerinin daha çok gelmesini istiyorsanız lütfen yorum atmayı unutmayınız.

Yorumlar kapalı.