İçeriğe geç

Olgun Yengemle Sikiştim, Çok Mutlu Ettim Onu

Selamlar, Nihat ben 18 yaşındayım ve sanırım zor değil benim milli olmadığımı anlamak. Milli değildim mi desem? Geçen hafta sikiştim ne de olsa artık “d’li” geçmiş zaman kullanabilirim. Yengemle sikiştim, 33 yaşında ve bana göre epey olgun ama gerçekten de fizik şahane, sevişmesi mükemmel ve sakso derseniz eğer o başka bir olay zaten, şahane. Abim işe gittiği zaman 15 gün gelmez, uzun yol şoförü ve yurtdışına gider gittiğinde. Onun zoruyla abim yokken yengemle kalıyordum ama artık şikayet etmem. Çünkü son sefer kaldığımda yengem resmen bana tecavüz etti ama memnun kaldım bu durumdan. Önce şaka yapıyor sandım ama zamanla ciddi olduğunu anladım ve ses çıkartmadım ve ben de katıldım olaya.

İsterseniz baştan anlatayım. Benim güzeller güzeli kumral yengem yeşil gözlü, bakışları ahu güzelliğinde ve uzun saçları var. Ben onlarda kaldığım zaman iç odada yatarım, artık sürekli orada kalmak zorunda kaldığım için abim bana bir tekli yatak bile aldı, başta güldüm şaka yaptım abime kütüğüne de al diye ama yüzsüz işte. Gerçi dediğim gibi şimdi memnunum bu durumdan. Ben masum masum o yatağımda uyurken sabah 9:30 gibi artık yengemin sesi geliyor, kalk kalk. İş de yok neden erkenden kaldırıyor anlamam her seferinde. En sonunda kapı açıldı, girdi içeri ama ben aldırmıyorum oha dedi. Benim haberim yok gerçekten de şort giymiştim, uyurken nasıl olmuşsa sikim olduğu gibi dışarı çıkmış ve sabah ereksiyonu, kalkmış. Yengem kahkaha attı ben de uyku sersemi ne oldu yahu derken baktım sikime ortada, hemen toparlandım ne odama dalıyorsun falan ama o çıkmadı, bakim ama yengesi kurban dedi. Doğulu yengem, böyle konuşmak ama şakayla bazen böyle ağır tabirler kullanır “yenge yapma ya” derken ben çok utandım, bakim falan diyor ama ben anlamadım, şaka sanıyordum elini attı. O an gerçekten de yenge ne yapıyorsun diyebildim. Resmen sikimle oynuyor ve o an durdum, yalamaya başladı. Yeniyim daha toy, o nedenle hiçbir şey yapamıyorum, sadece duruyorum çekindiğim için ama şortumu çıkarttı taşaklarıma dil atmaya başladı ya ov. O zaman işte ben kendimden geçtim, inlemeye başladım.

Evet bu ya, sal kendini dedi, uzattı beni, ilk değil mi bu dedi, ben de evet dedim. Bir de yenge yapmayalım ama dedim, o durmuyor ben de durdurmuyorum… nasıl olacaksa artık sakinleşmemiz bilemem delice yalarken boşaldım ben. Tutamadım kendimi ve bakıyorum o an yalamaya devam ediyor, o an daha da zevk veriyor sakso ama acı gibi… insan kaçmaya çalışıyor ama kaçamıyorum da e yengem bırakmıyor derken yuttuğunu gördüm, çıktı gitti odadan. Ben içeri giderken tüm olan şeyler yaşanmamış gibi, sakince. Kahvaltı hazır mı yenge dedim, o tamamen çıplak karşıma çıktı. Am görmemiştim ya ben o zamana kadar hem de hiç… ilk defa am gördüm şahaneydi. Abim sikiyordu genelde gerçi ama ne yapayım kendime engel olamıyordum, o bana sıra şimdi sende dediği zaman direkt yalamaya başladım zaten ve amını nasıl siktim anlatamam. Dediğine göre benim daha ufak bir yarağım varmış ama abimden daha hızlı ve zevk verir şekilde sikişiyormuşum. Hem biliyor musunuz? Abim daha yengemin amını bir kerecik bile yalamamış, “a çok yazık” ama dedim.

Yorumlar kapalı.