İçeriğe geç

Otel Odasında Eş Değiştirme Partimiz

Merhaba ben cenk. 28 yaşında oldukça başarılı ve farklı cinsel deneyimlere her zaman açık biriyim. Erken yaşta evlenmem sekse çabuk doymama ve eşimden sıkılarak farklı kadınlara yönelmeme neden oldu. Bu yüzden eşimi de yeterince tatmin edemiyorum. Eşim Tülin’in eşsiz kalçaları ve göğüsleri her ne kadar beni etkilemese de bir mekana oturduğumuzda başka erkeklerin onu süzdüğünü görebiliyordum. Bu beni oldukça mutsuz ediyor ve eşimin de tatmin olma hakkının bulunduğuna inanıyordum. Eşimle yaz tatiline gitmek için Bodrum’u tercih ettik. Geçen yaz sürecinde başımızdan geçecek eşsiz seks deneyimlerinden Bodrum’a gitmeden önce habersizdik.

Tülin her zaman güzel giyinen ve bakımına düşkün bir kadın olmuştur. Beni cezbederek; yatakta kendini siktirmek için yapamayacağı şey yoktur. Ancak başka bir erkeğe teslim olabilecek kadar geniş bir insan değildir. Amacımı gerçekleştirerek hem kendimi hem de Tülin’i tatmin etmek için harekete geçmek zorunda hissettim kendimi. Bunun için karımı alarak ilk akşamdan gece kulübüne gittim. Burada Tülin’in hafif alkol aldıktan sonra dans etmeye başlaması benim dışımdaki tüm erkeklerin ona yiyecekmiş gibi bakmasına neden olsa da bu durum benim fazlasıyla hoşuma gitti. Tülin’in dansıyla mekandaki tüm erkekleri azdırması onun ne kadar seksi bir kadın olduğunu anlamamda yardımcı olsa da farklılık istiyordum. Gecenin ilerleyen saatlerinde Murat ve Seval çifti de bizlere katılarak; Tülin’in bu dansından sonra bizimle tanışmak istediklerinden ötürü dörtlü bir grup halinde geceyi tamamladık.

Ertesi sabah kahvaltıdan sonra Tülin ile beraber sahil kenarına inmeye karar verdik. Hem güneşlenecek hem de denizin tadını çıkaracaktık. Tülin’in bikinisinden fışkıran göğüsleri; yine tüm gözlerin onda olmasına sebep oluyordu. Karımın bu denli seksi olmasından hoşnut olduğumu istemeden olsa da belirtebiliyordum. Derken kısa bir süre sonra gece kulübünde tanıştığımız Murat ile Seval de aramıza katıldı. Murat 40 yaşına yakın olsa da genç gösteren bir erkekti. Beyefendi tavırlarıyla her kadını etkileyebilecek özelliklere sahip olmasından dolayı planıma onu da dahil etmeye karar verdim. Seval’in de Tülin’den kalır bir yanı yoktu. Tam sikilesi bir hatun olarak onu çıplak hayal etmeye başlamıştım. Bu hayallerimi gerçekleştirmek için zaman kaybetmemeli ve tatilimi de mutlu bir sonla tamamlamalıydım. Bunun için de Murat’la başbaşa konuşabileceğimiz otelin barına çağırarak; konuyu sessizce kendisine açtım. Kendisi de uzun bir konuşmadan sonra Tülin’de gözünün olduğunu ve onu fazlasıyla arzuladığını ifade etti. Eşi Seval ile beraber eş değiştirme partilerine katıldıklarını ve buna sıcak baktıklarını söyledi.

Murat ile Seval sorununu çözdükten sonra sıra Tülin’e gelmişti. O gece onu yatağa atmaya ve uzun süre sonrasında onu sikmeye karar verdim. Uzun zamandır istediği bir şeyi ona sunmanın istediklerimi alma konusunda etkili bir yöntem olacağı kararını aldım. Güzelce giyinerek onu yatağa attığımda altımda inlemeleri beni memnun etmiyordu. Altımda yatan kadını Seval gibi hayal ederek; hunharca sikmeye devam ettim. Ağzımdan Seval lafı çıkınca da birden Tülin beni üstünden attı. ‘Seval’i sikmeyi çok mu istiyorsun?’ diye bana sordu. Cevabımı kekeleyerek olumlu yönde verdim. Ancak bunların durumdan haberdar olmadığını ve onları ikna etmemiz gerektiğini söyledim. Tülin’in Murat ve Seval’e eşsiz bir sofra hazırlayacağını ve Murat’a bir sürprizinin olacağını söylemesi üzerine de iyice daha rahat bir tavır takınmaya başladım. Karımın içinde yanan ateşin, kendisini ne kadar değiştireceğini hesaba katmamıştım.

Karım hazırladığı sofrada müthiş yemekleri servise hazır hale getirmiş ve en pahalı içkileri de sipariş etmişti. O gün için oldukça seksi iç çamaşırları ve jartiyerler de almıştı. Uzun zaman sonra istediği bir seksi gerçekleştirmek için yapmayacağı şey yoktu. Orospu gibi tavırlar sergilemeye de başlayarak; yeniden seksi bir kadın olduğunu hissetmek için adımlar atıyordu. Derken Murat ile Seval kapımızı çaldı. Kapıyı açan Tülin’in üzerindeki beyaz gömlekten tüm memeleri adeta sarkıyordu. Kırıta kırıta yürümesi Murat’ın gözlerinin iyice açılmasına neden olmuştu. Yemeğe bile başlamadan karımı evire çevire sikeceğe benziyordu. Ben de bu durumdan nemalanacak ve Seval’in amını dillemeye fırsat bulabilecektim. Murat ile aramızdaki anlaşma da böylelikle gerçekleşmiş olacaktı.

Murat yemeği bile beklemeden Tülin’in yanına yaklaşarak, çok güzel olduğunu ve onu sikmek istediğini söyledi. Karımın bu denli azgın biri olduğunu hiç bilmezdim. Bir anda Murat’ın dudaklarına yapıştı ve beraberce yatağa doğru gittiler. Seval ile ben de onları takip ediyor ve karımın uzun zamandan sonra nasıl bir sikiş içerisinde olacağını merak ediyordum. Onları takip ettiğimde karımın adeta Murat’a tecavüz ettiğine şahit oldum. Murat’a köle gibi davranan karımı tanıyamıyordum. Murat’ı aniden soyarak yarağını kavradığı gibi ağzına alan Tülin; hiç yarak görmemiş gibi hareket ediyordu. Murat ise sadece yatarak hiçbir şey yapmadan zevk dolu bir gecenin keyfini sürüyordu.

Seval de gözümün en diplerine bakarken bir yandan yarağımı kavrayarak beni yere yatırdı. ‘Sen beni neden sikmiyorsun?’ diye sordu. Bu soruyu duyar duymaz Seval’i altıma alarak hemen üzerindekileri çıkarmaya başladım. O da bu geceye hazırlıklı gelmiş pembe ve dantelli iç çamaşırlarının altına jartiyer giymeyi de ihmal etmemişti. Sütyenini bir çırpıda çıkardığımda eşlerimizin yanına gitmemiz gerektiğini ve onlarla aynı yataktayken kendisini sikmemi istediğini söyledi. Bunu geri çeviremezdim. Karım başka erkeğin üstünde inlerken; daha farklı bir tecrübe yaşayabilirdim. Seval’in dediğini yaptım ve sikimden tutarak beni yatağa doğru götürmesine izin verdim. Yatağa geldiğimizde bir anda beni yatağa attı ve üzerimdekileri çıkarmaya başladı. Daha sonra da zaten demir gibi olan sikimi bir anda içine aldı. Ben de bir yandan Tülin’e bakıyor ve yüzündeki memnunluğu gördükçe daha da zevke geliyordum. Tülin ile Seval de bir yandan birbirlerinin göğüslerini elleyerek öpüşüyor ve üzerlerimizde de zıplamaya devam ediyorlardı. Karımı cidden bu kadar istekli bir biçimde sikişirken hiç görmemiştim.

Karıma baktığımı fark eden Seval; suratıma sertçe bir tokat indirdi. Kendi karısını mı yoksa kendini mi sikmeyi daha çok istediğini bana sordu. Bunun üzerine üstümde hızlı hızlı gidip gelen Seval’i bir anda altıma alarak ‘Seni’ dedim ve köklemeye başladım. Altımda yatan kadının haşince beni kendime çekmesi hızlı bir biçimde boşalmama neden oldu. Yanıma baktığımda karım hala Murat’ın üstünde tepiniyor ve yılların hasretini bir nebze de olsun çıkarabiliyordu. Yeniden Seval’in ağzına dayadığım yarağım kısa süre içerisinde demir gibi oldu. Bu kez uzun zamandır yapmadığım göt sikmeyi Seval üzerinde yeniden deneyecektim. Seval’in hazır olmadığı bir anda acelece köklediğim yarağım Seval’in götünün adeta yırtılmış gibi bağırması beni daha da şevke getirdi. Altımda çığlık çığlığa kalan Seval ilk başlarda istemese de sonradan onun da hoşuna gitmişti. Karım da Seval’in götünü sikerken kalçalarımı bastırıyor ve ‘Hadi aşkım, sik orospunu’ diye bana destek oluyordu.

Sikişmekten yorulmuş bir biçimde siklerimizi karılarımızın ağzına dayadık. Ben Tülin’e; Murat ise Seval’e sakso çektiriyordu. Dördümüz de halimizden son derecede memnunduk. Ben Tülin’in suratına boşalmaya başladığımda Sevalde Tülin’in yüzüne bulaşan spermlerimi emmeye başladı. Daha sonra da bizi boşalttıktan sonra Seval ile Murat çifti hiçbir şey olmamış gibi eşyalarını toplayarak odamızdan ayrıldılar. Biz de memnun olduğumuz seksin yorgunluğuyla oturup; sofrada olan şaraplarımızı yudumlamaya başladık. Bir yandan tatmin olduğumuz dakikaların keyfini sürerken; diğer taraftan da birbirimize pis pis sırıtarak; bu tip grup maceralarımızın devamını da getireceğimizi ima edecek bakışlar atıyorduk. Unutulmaz gece gibi diğer maceralarımızı da sizinle paylaşarak; bu zevk dolu dakikalara ortak olmanızı sağlayacağım. O zamana kadar yeni insanlarla beraber olmaya da çalışacağım.

Yorumlar kapalı.