İçeriğe geç

Patronun Kızını Kandırıp Götten Siktim

Adım Hakan 21 yaşındayım ve kumralım, kaslı ve bakımlı genç bir delikanlı olarak şimdi siz dersiniz muhakkak millidir falan ama geçen haftaya kadar daha önce hiç seks yaşamamıştım. Hayatımın ilk seks deneyimini yaşadım ve çok güzeldi, anal olarak elde ettim ilk deneyimimi ve sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım birilerine ilham verebilirim.
Çalışıyorum, okumadım okumak ban göre değildi, bunu bizimkiler de biliyordu sanırım bu nedenle bir oto tamir servisine verdiler beni liseden hemen sonra. Tam manasıyla yetiştim denebilir yine de kendi yerimi açmaya daha var ama bazen çalışan olmaktan nefret ettiğim için bir delilik, bir şekilde bir iş yeri açmayı düşünüyorum çünkü patron sayfası çok kötü gerçekten de. Onların analarını sikmek lazım ama bana benim patronun kızı denk geldi, ben de zevkle onu siktim. Gerçi o an ben çok zevk alıyordum, evet ama o kızcağızın zevk aldığını söyleyemem çünkü 22cm ve damarlı bir yarağım var, ciddi anlamda büyük. 3 sıkımda bile geride kalan yer var 3 çeyrek diyebilirim.
Patronun kızı evlenmemiş hiç, 28 yaşındayım diyor ama eminim 30 var, çalışıyormuş, muhasebeciymiş falan. İlk tanıdığımda ukala tavırlarından hiç hoşlanmadım ama son birkaç haftadır geliyor, çünkü bizim dükkanın muhasebesiyle alakalı bir sorun çıktı, hesap kitap yapmaya geliyor, fena ceza gelecek belli, patron kara kara düşünüyor ama zamanla kızla sohbet ederken ukala da olsa hoş bir yanı olduğunu fark ettim. Daha milli bile değilim bir kız bana iş mi atıyor, o ne demek pek bilmiyorum ama ben az şirin, ilgileniyor gibi davranmaya başladığım zaman o da bana aynı şekilde davranmaya, yakınlaşmaya başladı. O masada otururken yukarıdan göğüslerine bakıyorum falan ki belli de ediyorum bunu gülümsüyor, hiç dekolteyi kapatmak falan yok tabii ki. O an anladım bu kızla ben sikişeceğim ama nasıl?
Dükkanda işler gırla derken patron sürekli başımızda, asla bir fırsat yaratamam ama o yarattı. Bana benim maliyeye gitmem lazım dedi o da seni Hakan bıraksın dedi, o an anladım bu kız fena gerçekten de. Arabadayız, telefon açtı babasına daha o an işlerinin uzun süreceğini, Hakan gel dit yapmasın, biz birlikte yemek yiyelim (öğlene kaldık çünkü) sonra maliyede işleri halledince döneriz dedi.
Maliyeye öğleden önce gitmedik bile, o bana dedi ki gitsek de bir saat orada kalırız kesin yemek yiyelim vs. derken en sonunda yemek yenebilecek en güzel yerin hazır annesi de yokken evde, evleri olduğuna karar kıldık. O da istiyor ama direkt söyleyemiyor tabii ki ve ben eve girince ne yemeği direkt bu kızın üzerine atladım ama direkt gerçekten de ve o da sanki şaşırmış gibi Hakan dur falan diyor. Patron ben 21 yaşındayım, biraz da minyon olduğum için aklına bile gelmez kızını sikeceğim, o nedenle emanet etti kızı bana ama ben gerçekten de niyeti bozdum.
Azıcık nazlandı, çok değil, sonra tabii ki sikimi emmeye başladı, fena yalıyor gerçekten de. 50 kilo sanırım, güzel de bir vücudu var, esmer. Soydum bunu tamamen, amını yalayacağım daha o an olmaz bakireyim dedi ama benim dünyam yıkıldı resmen. Zaten şimdi yanında kondom da yoktur dedi. Ben bakireysen zaten kondoma gerek de yok diyorum ama önümde mis gibi bir am, yalıyorum deliler gibi konuşurken. Üzüldüm de ama o an anal? dedi. Sözde anal konusunda da hiç yapmamış ama inanmadım tabii ki bana bu kadar kolay veren dışarıda ne sikiciler var, bakire de olsa götten çaktırmıştır diye düşünüyorum ki aleti gördüğü zaman kocaman dedi. Standart ne bilmeyen nereden bilsin benimkinin kocaman olduğunu.
Pek bakımsız biri değilim aslında ama o sıra etek tıraşı da olmamıştım epey bir süredir bu nedenle kıllı falan kökledim ağzına, biraz ayıp oldu ama sanırım kıllı seviyordu, sakso çekerken gözlerimin içine bakmasından anladım. Dobra bir adamım ben, o an dedim. Daha önce hiç seks yapmadım ama anal eğer sana uygunsa isterim diye. Biliyorum, belli halinden dedi. Böyle basit basit anlatıyorum ama gerçekten de kalbim küt küt. Arkasını döndü, göte sokmak ne zormuş? O an anladım bir de benimki gibi büyük bir yarağı ki kaçıyor, sadece 15, 20dk ay, may demesi, kaçması yüzünden sadece başını soktum o da saniyelik. Sonra hemen toplanıyor, götünü kaçırıyor, delikten çıkıyor diren kısım da.
En sonunda ne yapacağımı şaşırmış bir halde, gelsene bacak omuza yapalım dedim. O an direkt “hayır sen birden sokarsın” dese de yalvar yakar, sözler vererek ikna ettim.
Bacaklarını omuzuma aldım, kafasını geçiriyorum nasıl kasıyor kendini, bacaklarını düzleştiriyor falan ama bolca da sabunladım sikimi, kaçmaya çalışsa neye yarar o pozisyonda, imkânsız. Ben olabildiğince ittirdim sikimi ve yarısı girdi. Daha da sokacağım ama kaçırıyor kendini orospu, zorla bacaklarını ayırdım, dayayacağım göbeğine kadar, ne olur Hakan ne olur Hakan diyor ama aldırmıyorum ki, sikimi tamamen soktum, o an fark ettim ki götünde yarılmalar, kan var ama çok az. Eğer söylesem bir şekilde çıkartacak beni, o nedenle söylemedim ki bir damla kandan bir şey olmaz. Sikim içindeyken sürekli sağ eliyle sol böbreğini tutuyor, ne alakaysa anlamadım ama o an her seferinde köküne kadar daldıra daldıra siktim o kızı orada ve sonra da maliyeye gittik. Hem maliyede hem de oradan işe yerine gittiğimiz zaman yürümesini, oturmasını bir görseniz fena zedelemişim gerçekten de, kendine gelemedi bir iki gün.