İçeriğe geç

Sahilde Yanımıza Gelen Gayı Siktik

Sahilde Yanımıza Gelen Gayı Siktik

Balık tutmak en büyük hobilerim arasında yer almıştır. Hafta sonları genelde balık tutmak için kartal sahiline iner geç saatlere kadar hatta sabahın ilk ışıklarına kadar balık keyfi yaparım hele birde yaz mevsiminde tadı bir başka oluyor geç saatlere kadar sahil cıvıl cıvıl insan kaynıyor. Bu insanlar arasında birde ortam değişiklik arayan kişilerde baya oluyor böyle bir değişiklik arayan bir gay bana denk geldi kartal sahilinde.

Cumartesi öğlen saatlerinde kartal sahiline inmiştim yanıma oltamı birde içmek için biraz alkol almıştım. Havanın çok güzel olmasından dolayı sahildeki yürüyüş yolu o kadar çok kalabalıktı ki buda ayrı bir güzellik katıyor balık keyfine güzel müsait bir yer bulup oturdum oltamı hazırlayıp balık tutmaya başladım arada gezintiye çıkanlarla muhabbet edip zaman geçirmeye başladım o kadar keyif verici geçiyordu ki arkadaşımı da arayarak gelmesini söyledim aradan bir kaç saat geçtikten sonra arkadaşımda elinde içkiler ile geldi oturup içmeye muhabbet etmeye başladık zaman o kadar hızlı geçmişti ki farkında bile olmadan havanın karardığını fark ettik.

Saatin iyice ilerlemesiyle ortalıkta zaman geçtikçe sessiz olmaya başladı ben ve arkadaşın keyfini tıkırında olduğu için sabahlamaya kadar gitmeyi düşünüyorduk saat gece 12 geçmişti artık etrafta tek tük insanlar kalmıştı. Daha sonra yanımıza yaklaşan birini gördüm 40 yaşlarında orta boylu zayıf tipli biriydi yanıma gelip selam verdi sonra sigara yakması için ateş istedi. Sigarasını yaktıktan sonra havadan sudan muhabbet açıp konuşmaya başladı biraz sohbet ettikten sonra adamın konuşmalarından top olduğunu anladık ama sohbeti çok hoşumuza gitmişti. O yüzden karşılıklı konuşmalar başladı aramızda uzun bir konuşmadan sonra yavaş yavaş ibne açılmaya niyetini arayışını söylemeye başladı arkadaş ve ben açıkçası olur diye bakıyorduk.

Artık saat gece 2 olmuştu etraf da kimse kalmamıştı incin top oynuyordu bizimde kafalar leyla olmuş gözümüz bir şey görmüyordu. Arkadan topu yanına çağırarak ağzına verdi güzel bir sakso çektirdi karşımda sonra bende bende yanlarına giderek penisimi çıkartıp pasif adamın ağzına verdim. Ben saksafon çaldırırken arkadaşta oğlanın arkasına geçerek onu domalma şekline sokup arkasına girip çıkmaya başladı bir kaç kez yer ve şekil değişerek tekrarladık sabahın ilk ışıklarında gay kendi yoluna biz kendi yolumuza çıkıp gittik.