İçeriğe geç

Sakso Çekip Döllerimi Yuttu

Merhabalar geçmiş zamanlarda hayatımda değişik isteklere sahip bir bayan vardı ilişki yerine sakso çekmeyi ve sperm yutmayı hep tercih eden biriydi. Beraberliğimiz yaklaşık iki yıl sürdü ama nadir seks yaptık çoğunluk sakso çekip akan zevk sularını iştahlı bir şekilde yutması oldu.

Merhabalar mobil seks hikayeleri okurları sizlere seksi sevmeyip sakso çekme hastası ve sperm yutma hastası olan bayan arkadaşımla geçirdiğimiz bir olayı anlatacağım. Üç yıl süren beraberliğimizde ayda en az bir kez görüşüyorduk ama her görüşmemizde seks yapmıyorduk çünkü sakso çekip döl yutmayı çok severdi. Hayatımda çok bayan oldu cinsel anlamda ama bu şekilde ilk oldu ve hiç duymadım da daha önceleri. Bir gün yine buluşmak için gidip aldım bunu dar tayt giyinmişti kalçaları poposu insanı tahrik etmeye fazlasıyla yetiyordu zaten. Bayan arkadaşımla şile taraflarında ormanlık müsait bir alan bulup oraya arabayla girdik. Arabada sevişmeye başladık, sevişme ve sakso bunun dışında şeftali becerme veya popo becerme çok nadir oluyordu aramızda.

Uzun bir süre seviştikten sonra aletimi pantolonumda çıkarıp okşamaya başladı penisim zaten kalkmıştı hem 31 çekiyor bana hem de sevişiyoruz sakso çekme hastası olduğundan dolayı yine aletimi aldı dudakların arasına ama buda bir gerçek süper sakso çekiyordu ve çok uzun süreli taşak filan emiyordu, yine penisimi yalamaya emmeye başladı yalama delisi olduğundan baya uzun tutuyordu doymuyordu. Bende elimi sürekli kalçalarına baldırlarına atıp götünü parmak sokuyordum. Giydiği dar tayt o kadar azgın hane getirmişti ki beni o kıça girmek hep aklımdan geçiyordu. Bende de göt becerme hastalığı var vajina yapma yerine göt becermeyi daha çok tercih edenlerdenim. Aklım o göte girmekte kalmıştı. Dal gibi olan aletimi emmeye doymuyordu bir türlü.

Sakso çekerken bir yandan da sakın dışarı boşalma sakın ama diyordu bana sürekli o güzel saksodan sonra ilk boşalmamı ağzına püskürttüm dudaklarının kenarlarındaki sızan dölleri parmaklarıyla sıyırıp ağzına koyuyor ve yutuyordu hem de çok iştahlı şekilde. Spermleri yuttuktan sonra sordum neden hep sperm yutuyorsun hiç seks yapmıyoruz diye, dölün tadı çok hoşuna gittiğini döl yemek ona çok zevk verdiğini seks yapmaktan fazla zevk almadığını her defasında söylüyordu bana. Bende baya zaman seks yapmadığımı göt becermek istediğimi söyledim bakarız dedi bana. Kısa bir sohbetten sonra tekrar penisimi ağzına alıp iştahlı şekilde sakso çekmeye başladı tekrar, ben bu kez taytı aşağı doğru sıyırıp elimi kalçalarında gezdirdim.

Sonra orta parmağımı götüne yavaş yavaş sokmaya başladım. Parmağımı götünden çıkarıp ağzıma alıp ıslatıp tekrar götüne sokmaya başladım biraz göt deliğini genişlettim sonra hızlı şekilde götüne parmağımı sokmaya başladın. Parmağımı götüne her soktuğumda götünde parmağımı sıkıştırıyordu zevk almaya gelmişti tam kıvamına getirmek için hızlı hızlı biraz daha parmak sokmaya başladım. Onun tek işi penis yalama olduğundan sperm akıtmaya çalışıyordu yemek yutmak için. Sonra götüne girmek istediğimi söyledim hayır dedi o zaman bende ağzına değil yere akıtırım diye söyledim. Lüften ağzıma boşal diye inledi götüne çakarsam olur dedim mecbur kalıp tamam dedi. Dışarı çıkarttım tam karşımda kalın bir ağaç vardı götürüp ağaca dayadım taytı aşağı indirdim biraz ağaca doğru domalttım.

Dik kalçalarını ellerimle ikiye ayırıp göt deliğini çıkardım ortaya eğilip götünü yalamaya başladım dilimi sokmaya başladım ayağa kalkıp kalın aletimi kavrayıp birden götüne soktum iteleye iteleye girdin tam dibine kadar soktum kalçalarından kavradım kendime çekip çekip götüne baya bir çaktım girip çıktım. Bana sakın götüme boşalma ağzıma boşal diyordu boşalma derecesine tekrar geldiğimde penisimi kıçından çıkardım hemen dönüp ağzına aldı akan spermlerin bir damlası dökülmesin diye. Ağzına attırdım onları da afiyetle yedi zevkli bir şekilde. Kadın tam döl yutma hastasıydı her görüşmemiz tamamen sakso ve yutma seks nadirde olsa keyif vericiydi her defasında.