İçeriğe geç

Sonunda Götümden Sikti

20 yaşına girdim… okumak ne güzel şey özellikle de eğer ayrı evde yaşıyor ve ev arkadaşlarınızla da güzel anlaşıyorsanız. Sağlık okuyan, esmer ve güzel bir kadınım ve başımdan geçen bir olayı anlatacağım… her öğrenci özellikle de kadınlar… e bilirsiniz alışveriş merakları vardır muhakkak maddi sorunlar çeker ve ben de maalesef maddi sorunlar çekiyordum. Ama zamanla bunun üstesinden nasıl geleceğimi anladım. Erkek arkadaşlarım sayesinde ama ben seks olmadan zaman geçiriyorum ve kendimden olgun erkekleri seçiyorum.

Arkadaş çevresi içinde gerçekten de zamanla sosyal bir insansanız zaten olgun erkekler sizlere yaklaşıyor ve güzelce sohbet ederken bir bakmışınız sunar daddy olmuş sizin için. Hâlâ bakireyim ve bakireliğimi asla vermem ama son bir senedir, 4 – 5 erkekle böyle göster ama elletme tarzında oyunlar oynayıp, az da olsa yolumu buluyordum ama geçen hafta biri beni götten sikmeyi başardı hem de bağırta bağırta.

O olaydan bahsetmek istedim. Normalde erkekler yalnızken ben evlerine gitmem ki davet de etmezler pek e ne de olsa evli geneli ama Hakan isminde 45 yaşında ve evli lakin çok hoş, karizmatik bir adamla tanıştım. Ben bakireyim biliyor ve seks yapmıyorum, arada sadece elliyor nazlanıyorum falan ama eve davet etti gitmedim… e tabii ki gitmem ama oradan bir bara geçtik derken bir votka iki tekila… sanki bana aman be ben gitsem ne olur vermedikten sonra gibi bir cesaret kazandırdı.

Eve geçtim, yine yanaşıyor ama aşkım hayır biliyorsun… (bakireyim) diyorum duruyor. Çok da tatlı bir adam gerçekten ama en azından göster sen göstermiyorsun bile falan derken ben başladım soyunmaya. Sikini çıkarttı, onca zamandır erkeklerle yakınlaşırım ama hiç sik görmemiştim, reelde yani normalde de görmedim. Gerçekten de seks deneyimim yok ve bu nedenle o an şaşırdım, merak ettim derken meme arası yapalım o zaman dedi. Hâlâ da içiyor ama beni… tamam dedim ve meme arası almaya başladık. Evli bir adam evde neden kayganlaştırıcı bulundurur bilmem ama sadece memelerimi açacaktım sözde lakin bir baktım ki ben her yerim meydanda ve yatakta uzanıyorum.

Arada parmaklarını amıma uzatıyor ama olmaz diyorum, masaj bahanesiyle beni çevirdiği zaman amını yalamasına müsaade ettim, çok sarhoşum ama gerçekten de ve ne ara o koca yarak ağzıma geliyor bilmiyorum ama bir anda amımın arasında dili geçerken bir anda ağzımda yarak var. Bazen acaba iki erkek mi var diye bakıyorum ama… çok sarhoşum ondan. Bunu anlıyorum her seferinde ve en nihayetinde.

Sanki vücudumu elektrik çarpar gibi oldu… amım ya da götüm bilmiyorum o an acı bir bölgede değil, bacak aramda… sikini sokuyor ama ben kalkmaya çalıştığım zaman artık iyice ayrıldı ya götüm daha da girdi. Resmen oturdu, aşkım ben bakireyim ama… diye ağlamaya başladım. İçkiden de ötürü bunu yapıyorum ama bana aşkım arkadan girdim, aşkım arkadan girdim diyor heyecanla ve çık diyorum tamam diyor… ama az önce köküne kadar girdi sandığım şey biraz daha içime giriyor.

Tamamen domalttı, o an başımı çevirdim acı var hâlâ ama yarak amımda değil, oh dedim ama fark ettim ki sikinin sadece başı içimde ve aşkım çıkart nolur derken kayganlaştırıcı ile birden itti ve götüme tamamen yarağının oturduğunu hissettim. Çok büyük de değildi ama çok acıttı ama inkâr edemem zamanla zevk de almaya başladım.

Yorumlar kapalı.