İçeriğe geç

Sporcu Komşum Ayça’yı Siktim

Merhaba adım Furkan, 26 yaşındayım ve gayet bakımlı ve ilgi çekici bir erkeğim. Kendi evimde yaşıyorum ve evimin karşısında Ayça adında bir komşum kalıyor. Kendisi de yalnız yaşıyor ve denk geldikçe sohbet etme fırsatı buluyorum. Kendisi spor salonuna düzenli olarak gidiyor ve gayet güzel bir fiziğe sahip. Dürüst olmak gerekirse uzun süredir onun seksi kalçasına gözüm kayıyor ve her gece kapısını çalıp evine dalmak ve onu yatağında delice sikmek istiyorum.

Bir gün yine evde otururken kahve içiyordum ve kapım çaldı, kapıyı açtığımda karşımda Ayça duruyordu ve fazladan kahven var mı? diye sordu. Bende tabii ki, istersen içeri gel dedim. O da içeri girdi ve benimle mutfağa geldi. Kısa bir etek giymişti ve üstünde askılı ve göbeği açık bir t-shirt vardı.

Her zaman ki gibi çok seksi ve azdırıcı görünüyordu ve bende misafirin mi var? Diye sordum. O da olmadığını ve tek başına takıldığını söyledi. Bizde kalıp beraber kahve içme teklifinde bulundum ve şaşırtıcı şekilde bunu bekliyormuşçasına hemen kabul etti. Bende içimdeki sapığa engel olmaya çalışırken kendimi alıkoyamıyordum ve onu delice sikmek istediğimi söylemek istiyordum.

Sandalyeye oturdu ve bacak bacak üstüne attı. Neredeyse kalçası görünüyordu ve gözümü ona bakmaktan alıkoyamıyordum. O sırada bende kahveyi yapıyordum ama dikkatimi de ciddi anlamda dağıtıyordu ve kahve olduktan sonra yanına oturdum ve içerisinde sütyen olmadığını fark ettim. Göğüs uçları sertleşmiş ve dışarıya doğru fırlamıştı. Bunu görünce sikim taş gibi oldu ve o da bir anda sen nereye bakıyorsun? Diye sordu. Ben de utancımdan kıpkırmızı oldum ve kasvetli bir ses ile kekeleyerek hiç diyerek geçiştirmeye çalıştım ama onu pek inandırmış gibi görünmüyordum.

Bana doğru eğildi ve Furkan, sen benim göğüslerime bakıyorsun, dedi. Bende artık ipin ucu kaçtı Furkan yapacak bir şey yok deyip evet meme uçların dikkatimi dağıttı dedim ve bir an da kıkırdamaya başladı. Bu tepkisi hoşuma gitmişti ve bende ona eşlik edip gülmeye başladım. Ev hali işte kusura bakma deyip minik bir tebessüm ile gözlerime bakmaya başladı. Bende spor yapıyor musun hala fiziğin çok güzel görünüyor, diyerek lafa girmeye çalıştım ve o da görmüyor musun sence? Diyerek topu bana attı. Bende evet fiziğin çok güzel özellikle kalçaların ve göğüslerin dedim. O da bana vücudunun ne kadar sıkılaştığından ve spordaki çalışmalarından bahsetmeye başladı ve önce kollarına elleterek sıkılaşma antrenmanlarından bahsetmeye devam etti. Ben onun seksi ve yumuşak tenine dokundukça sikim taş gibi oluyordu ve kendime engel olamadan ufaktan onu daha çok ellemek istiyordum.

Göğüslerin nasıl bu kadar kalkık diye sormadan alıkoyamadım kendimi ve dokunabilir miyim? diye lafa girdim. O da önce utanmış gibi kafasını eğdi ve neden olmasın diyerek elimi tuttu ve yumuşacık göğüslerine elletmeye başladı. Ben elledikçe onunda hoşuna gitmeye başlamıştı ve üst üste attığı bacaklarını indirdi ve ikisini yana açarak birde bacaklarıma bak istersen buralarda çok sert diyerek amına doğru elimi götürmeye başladım. En sonunda dayanamayıp bütün içimi ona döktüm ve dudaklarına yapıştım. Bir anda kendimizi öpüşürken bulduk ve bir elimle amını parmaklıyordum ve diğer elimle göğüslerini avuçluyordum.

Seni sikmek istiyorum ve koca yarrağımı ağzına almanı istiyorum, dedim. O da beni odana götür diyerek elimden tuttu ve onu yatağıma attım. Üstünü çıkardım ve dipdiri göğüsleri karşısında ağzım iyice sulanmıştı. Sikimi çıkardığımda nutku tutulmuştu adeta hayatında gördüğü en büyük sik olduğunu söyleyip duruyordu ve hemen sessiz olmasını söyleyip saçlarından kavrayıp sikimi ağzına sokmaya başladım. O da sulu ağzıyla deli gibi koca ve damarlı sikimi somuruyordu. Ben onun kafasını bastırdıkça o da bir yandan taşaklarım ile oynuyordu. Onu en sevdiğim pozisyon olan misyoner pozisyonunda sikmek istediğimi söyledim ve sırt üstü yatırıp bacaklarını açtım ve yumuşacık amına yavaşça girmeye başladım. O da gözlerini bana dikmiş daha sert daha sert! Diyerek beni gaza getiriyordu ve sulanmış amının ateşini söndürmemi istiyordu. Onu daha sert sikerken bir yandan göğüs uçlarını emiyordum. Durmadan inliyordu ve suratıma boşal diye söylenip duruyordu. Biraz yavaşladım ve sikimi amının üstünde usulca sürtmeye başladım. Bu onu iyice delirtmiş olacak ki sikimi tutup amına bir anda soktu ve hepsini içine aldı. Biraz canı yanmıştı ama acıdan zevk alıyordu ve bende ona daha çok acı vermek için köklüyordum ve ben koca ve damarlı sikimi onun amına kökledikçe o iyice kuduruyordu ve yaklaşık 1 saat bu şekilde onu siktim. En sonunda boşalmak için sikimi çıkardım ve önümde eğilip suratıma boşal Furkan! Diye sikimi eliyle ovuşturup dilini dışarı çıkardı. Bende artık dayanamayıp bütün döllerimi onun seksi suratına boşalttım.

Şu ana kadar yaşadığım en zevkli ve sert seks hikayesi böyle başladı ve düzenli olarak kapı komşum Ayça’yı sikmeye başladım. Bazı geceler bizde kalıyor ve bütün gece onun pürüzsüz kalçalarını tokatlayıp yumuşak amcığını sikiyorum ve bundan zevk aldığı için gecenin sonunda hep yüzüne boşalıyorum. Artık diğer kapı komşularımı da sikmek için onlarla tanışmanın vakti geldi…