İçeriğe geç

Suriyeli Kadınla Otobüste Orgazm

Suriyeli Kadınla Otobüste Orgazm

İşten çıkmış eve gitmek için otobüs durağına gittim. Biraz bekledikten sonra otobüs geldi bildiğimde aşırı derecede kalabalıktı sıkış sıkış değişik kokular içerisinde ilerlemeye orta kapıya doğru ilerledik o kadar nefessiz kalmıştım ki bir an önce evin olduğu durağa varmamız için can atıyordum. Bir sonraki durakta yolcu indirip bindirmek için otobüs yeniden durdu.

Ön kapı kalabalık olduğu için arka kapı ve benim bulunduğum orta kapı açıldı yolcular indiler ve yeni kişiler bindiler yanıma zayıf çarşaflı bir kadın orta kapıdan bindi. O kadar yapıştı ki bana o kalabalıkta kendine öyle yer bulmayı başladı. Kapılar kapandı tekrar ilerlemeye başladık kadının sırtı bana dönük şekilde önüme resmen yapışmış şekle geldi. Erkekliğim o anda kabarmaya iştahlanmaya başladı ama kadın biraz kötü kokuyordu beyaz tenli türbanlı desen değil tesettürlü hiç değil değişik bir kapalı tiplemeydi. Poposu bir tuhaftı kendisi zayıf ama kalçaları çok geride olan pardösülü bir kadındı o kalçalarda bana dayalı olduğundan benim horoz kalmıştı.

Kendini bana sürttüğünü anlamıştım kadım sanki rahatlamak boşalmak için elinden gelen her şeyi yapıyordu. Bende arkadan ona dayamaya başladık karşılıklı bir birimize sürtüyorduk artık sonra elini birden arkasına getirerek penisimi tutuk okşamaya başladı o anda çok kötü olmuştuk kükreyen aslan gibi olmuş aletim kadının avuçlarının arasında kıvranıyordu. Biraz ilerledikten sonra kadının telefonu çaldı, açtığında yabancı dil ile konuşmaya başladı o anda anladım suriyeli bir kadın olduğunu. Biraz konuştuktan sonra kapattı ineceğim durağa gelmiştik kadın önümde olduğundan pardon deyip yol istedim kapılar açıldığında kadında benimle beraber indi.

Aşağı indiğimizde selamlaştık ama kadının Türkçesi çok zayıftı evimin müsait olduğunu istersen benimle gelebileceğini bir şekilde zor da olsa anlatmayı başardım, kadın kabul ederek beraber eve geçtik yalnız yaşadığımdan dolayı ev sıkıntım olmadığından bir sorun yoktu. Eve girdiğimizde kadını duş alması için banyoya götürdüm duş almasını söyledim ben oturma salonuna geçtim, yaklaşık yarım saat sonra üzerinde benim bornoz ile kadın çıktı. Saçlarının açık hali dahada güzel ve seksi görüntü vermişti kadına. Koltukta oturmuş ona bakıyordum sonra kadın yanıma gelerek tam önümde durup üzerindeki bornozu çıkardı.

Karşımda o kadar harika bir görüntü vardı ki resmen azmıştım onu o şekilde görünce ayağa kalkarak dudaklarına yapıştım biraz bir birimizin dudaklarını emdikten sonra vücut hatlarına indim kadını tepeden tırnağa yalamaya başladım uzun bir yalamadan sonra oda beni aynı şekilde yaladı emdi. Sabahın ilk ışıklarına kadar durmak bilmeden uyutmadı beni doymak ve durmak bilmiyordu resmen suriyeli kadın o gece beni iliklerime kadar boşattı. Sabah olduğunda kahvaltı bile yapmadan üzerini giyinip çıktı ortadan kayboldu aradım ama bir dahada onu göremedim.