İçeriğe geç

Tatilde Denizdeki Adam Götümü Okşadı

Adım Adem, 22 yaşındayım ve 81kg ağırlığında, esmer, hafif tombul bir adamım ve boyum da 175cm. uzunum da aslında, balık etli bir adamım yani ve aslında genelde hoş olduğumu da söylerler ama neden bilmem hâlâ bakirdim geçen aya kadar. İnanın bana gaylikle alakalı hiçbir zaman aklımdan bir ilişki şekli geçmedi hatta ben ilk ilişkimin erkeklerle olacağını söyleseler saçmalama der, güler geçer belki de kavga ederdim ama insan işte, başına her şey gelebiliyor, öyle değil mi?
Geçenlerde Antalya’ya gittim. Erzincan’da yaşıyoruz normalde ama ablam Antalya’da evli, hayatım boyunca hiç tatil yapmamıştım, ablam ve eniştem de çağırınca bunu fırsat bildim ve gittim. Sıcak memleket hem de çok ve Erzincan’dan, buradaki kültürden çok farklı, gemi turları, vs. denedim, epey gezdim derken etrafımdaki fit fit adamlara bakıyorum, bendeki 5, 6kg kilo fazlalık beni inanılmaz rahatsız ediyor. Hatta millet üstü açık gezerken ben tişört giyiyorum falan, eniştemle geziyorum normalde, ablam kapalı bir kadın ve gezmekten de pek hoşlanmaz, nedenini bilmem. Eniştem dedi ki bugün işim var, seni Konyaaltı plajına bırakayım, sıkıldığında ara araçla gelir, eve bırakırım, tamam dedim. Evde oturmaktansa yüzerim falan ama endişe de ediyorum yalnız olacağım, telefon falan açıkta, ne yapacağım diye düşünürken kendimi tek başıma planda buldum. Bir adam var hemen yanımda havlusunu sermiş, inanılmaz bakımlı, kaslı ve 25 yaşlarında falandır, hiç sormadım. Normalde eşiyle gelirmiş de bugünlerde eşi iş için gitmiş, Antalya’da evleri varmış, yalnızmış falan. Tatil zihniyetini bilmiyorum, ben denize girerken o güneşleniyordu, telime, vs. dikkat ederse mutlu olurum dedim indim denize ve çıktığımda hâlâ güneşleniyor, teşekkür ettim hatta o gelene kadar beklemeyi teklif ettim eşyaları için güldü saçmalama, hadi ben denize giriyorum gel istersen dedi. Şaşırdım, birlikte yüzmek istiyordu ve tamam dedim.
Aşırı sıcak bir gün, deniz kalabalık ve yanımda bir adam ama ben yüzmeyi çok bilmiyorum oysa balık gibi gerçekten gidiyor da gidiyor. Bana dedi ki gelsene, ben yüzmeyi bilmediğimi söylediğimde, o zaman öğretirim korkma gel dedi. Ayağım yere değmediği her an korkuyorum ama beni götürüyor, tabii ki o an tutuyor da beni ama eli götümde, çok enteresan… ben de ses etmedim, sanırım yanlışlıkla oldu dedim ama mesela su üstüne sırtüstü kaldırıyor beni ama eli tam götümün orada ve biraz zaman geçince, popomu sıkmaya başladı. Tabii ki o an kusura bakma, ben gay değilim dedim ve biraz uzaklaştım ama o da yaklaştı, yine normal sohbete dönünce muhabbet aynı hareketleri yaptı ve ne bilim neden ama ben müsaade ettim.
Sonra plaja çıkalım hadi gel dedi, sıkıldı mı acaba benden diye düşündüm kendi kendine e ne de olsa bana burada elleyebiliyordu, neden çıkalım dedi diye düşünüyordum ki plajda hadi hazırlan bana geçelim dedi, gidiyorum araca bindim ama ne yapacağım gidince bilmiyorum. Yolda açıklama yaptım ama dedim ki ben gay değilim daha önce böyle bir şey yaşamadım ama o sus tamam ben de değilim, merak etme sohbet eder bir şeyler içeriz dedi ama evet girdiğimiz zaman direkt boynumdan yalamaya başladı. Zevk alıyordum ya hem de çok, kendimi saldım ne olursa olsun diye… sikecekse de siksin diye öyle kalakaldım çünkü aldığım zevk çok bambaşka ama benden hareket bekledi o an sikini ağzıma verdi. O kadar hoş, yakışıklı ve kaslı bir adam ki… sarışın, gözleri renkli, gerçekten de kadın olsam veririm dediğim türden ve benden neden etkileniyor acaba, beni neden istiyor ki diye düşünüyordum o sırada uzak hadi dedi ve sikimi emmeye başladı. Bana benim sikimi emerken muhteşemsin dedi, çok etkilendim ama yapma ya diyemedim, şaka gibi geliyordu söylediği derken sikimin üstüne oturdu, götünü değdiriyor. Bu adam az önceye kadar beni sikmeyecek miydi diye düşünürken ben ilk istiyorum dedi. Demek ki beni sikecek ama önce kendini siktirecek diye düşündüm ve o daracık, zevk dolu göt, sikimin üstünde inleyen muhteşem bir adam gerçekten de çok zevk aldım. Ben sikerken onu sikine ellerken boşaldı, o sırada ben de boşaldım. Bana yarım saat ver, kendime geleyim seni yiyeceğim dedi ama o sırada telim çaldı, eniştem aradı hadi geliyorum diye ben yoldayım zaten al beni dedim. O iş öylece kaldı, telini aldım, kendi telimi vermemiştim. 3, 5 gün sonra naber dedim, mesaj attım. Ben işi bittiği için bir daha istemez, yazarsam da sıcak davranmam sanıyordum. Neredesin yavrum sen, neden yazmadın diye sitem etti, atladı aracıyla aldı beni evine götürdü yine deliler gibi sikiştik.

Yorumlar kapalı.