İçeriğe geç

Tecavüze Uğradım Ama Zevk De Aldım…

Tecavüze uğradım evet hem de kocamın kardeşi tarafından ama kimseye söyleyemiyorum… ayrıca o an zevk de aldım. Utanıyorum kendimden bu nedenle başımdan geçenleri burada anlatmak istedim.

Eşim tır şoförü bu nedenle sık ülke dışına gider ve evde de gelende kardeşi Yasin’i bırakır. Hoş biri ve 18 yeni bitirdi, 19 oldu. 6 senedir evliyim, yanımda büyüdü sayılır bu nedenle güveniyorum, ediyorum ama geçen aylarda hiç beklemediğim bir olay oldu. Yıl başı gecesi ve eşim yine ülke dışında. Almanya’ya sevkiyat yapıyor bu nedenle gittiği zaman 15, 20 gün gelmez ve diğer ülkelere de uğrar, mal alır – verir yani gelmesi epey zaman alıyor. Yine Yasin bende ve o gece hani yıl başı ya az içeyim dedim.

29 yaşındayım ve benim aklıma içmek gelmez açıkçası… sakin karakterli bir kadınım ama Yasin dedi ben de tamam dedim, eşime de söylemiyorum zaten o gece görüntülü aradı baktı biz TV izliyoruz hadi görüşürüz dedi kapattı. Geldiği zaman votka almış ama 100’lük… senelerdir içmemiştim e ne de olsa benimki de aramaz o nedenle bir de yıl başı, özel bir gün ya… Yasin de iç yenge diyor, içiyorum dediler gibi. Bir de içkiyi Yasin dolduruyor ki sek veriyor, derken meyve suyu içkinin rengini bile değiştirmiyor…

Anlayacağınız akşam 11 olmadan ben sızdım. Ne enteresan rüyalar gördüm anlatamam size. Eşimi gördüm gerdek gecemizi, sonra kavga, gürültü bir şeyler ama saçma sapan. Sabah uyandığım zaman salonun ortasındayım, altım tamamen çıplak ve ağzımda iğrenç bir tat var. İçkiden sanırım dedim ama altımın çıplak olmasına şaşırdım çünkü belli ki sikilmişim.

Hemen gittim, Yasin efendinin yanına yatak odasında yapıyor ama tamamen çıplak, sikini kalkık, uyurken erekte olmuş. O an sinirlendim ve vurdum, naptın, naptık biz diye dur dedi, bir iki dur dedi ben ağlarken bir tokat attı.

Telefonunu açtı, gece o rüya dediğim gerdek olayı Yasin’le yaşananlarmış. Resmen ayığım, sakso çekiyorum, tamam sarhoş olduğum belli ama sakso çekiyorum, gülümsüyorum derken bir şey diyemedim “bana neden vuruyorsun” deyip ağlamaya başladım ama benim üzerimde sadece atlet var o da memelerim fışkırmış, Yasin’de de hiçbir şey yok… tamamen çıplak.

Sarıldı bana öyle, bunu bir daha yapmıcaz ve abin duymayacak dedim. Tamam abim duymasın ama neden yapmayalım yenge dedi, saçmalama derken tehdit eder gibi konuştu. Bu görüntü beydeyken sen bana karşı koyuyorsun, çok enteresan hiç akla yatmıyor dedi ve yatağa aldı beni, hayır desem de üzerime çıktı. 19 yaşında ama iri, güçlü birisi özellikle de bana göre çünkü 49kg bir kadınım. Bacaklarımı açtı, önce parmaklarını soktu amına ve dur diyorum sana diye salladı beni, durdum.

Amımın kuru olmasından önce acıdı ama zamanla dili ile ıslatıp yeniden parmaklamaya başladı, derken sikini önce ağzıma verdi ve yumurtalıklarımı yala hadi diye emirler veriyor, yalıyorum ben de ve domal dedi. Amıma girdiği zaman siki gerçekten de o an zevk almaya başladım ama almamam lazımdı, ne yapsam bilemedim. Kondom da kullanmıyordu ki o an baş parmağını sanırım götümün deliğine dayadı. Sokuyor, canım yanıyor bir yandan ama bir yandan da amım sikilirken zevk alıyorum, çok karma hisler yaşadım.

Bana akşam da iliğime kadar sömürdün ki hâlâ sarhoşum. O nedenle bu iş biraz zaman alacak… zevk almaya bak dedi ve gülümsedi.

Yorumlar kapalı.