İçeriğe geç

Tecavüze Uğradım Zevkten Gay Oldum

Selam gay tecavüz hikayeleri sevenleri ben Manisa’da yaşayan bir ibneyim adımı vermek istemiyorum çünkü gizliliği önemsiyorum sizlere gerçek gizli gay hikayemi anlatacağım tamamen istemim dışı zorla tecavüze uğradım gay oluşuma en büyük nedende oldu. Tecavüz öncesi kadınsı gay duygularım yoktu fakat tecavüz sonrası içinde yeşeren gay hisleri çıkmaya başladı ve duygularım tamamen kadınsı hale geldi.

Başımdan bu olan geçtiği zamanlar lise son sınıfta okuyan 17 yaşında bir gençtim. Bodrum’a yaz tatili için gittiğimiz de bu hikayem gerçekleşti. Aile boyu gittiğimiz otelde çok sıkılmıştım dışarı çıkıp biraz dolaşmak istedim tek başıma yüzmeye gitmeye karar verdim. Altıma kısa şort giydin havlu ve terliğimi alıp plaja geçtim. Boş yer buldum denize girdim biraz yüzdükten sonra çıkıp biraz güneşlenmeye başladım o sırada yanıma biri geldi. Nasılsın falan dedi iyim falan derken muhabbet etmeye başladık sonra sevgilin var mı diye sormaya başladı yok dedim sonra hiç seks yaptın mı diye sordu hayır dedim.

O zamanlar bende bayağı yakışıklı beyaz tenli tüysüz biriydim kısa şortta giyince haliyle bacaklarım parlıyordu aklımdan bir şey geçmiyordu toydum o zamanlar. Sonra benim sırtımı krem sürer misin dedi olur dedim sırtını krem sürdüm. Arabada almak gereken bir şey var bana yardım eder misin dedi tamam dedim gittik. Bir arabanın yanına geldik, arkadan bir adam geldi arabanın içine beni zorla soktular ağzımı kapattığı için bağıramadım. Arabada minibüstü sonra bahçesi yeşillik ev gibi bir yere beni götürdüler etrafta kimse yoktu arabayla birlikte depo gibi bir yere soktular orada biri daha vardı.

Adam yanındakilere of kaymak gibi tüysüz parlak oğlan ne bağırta bağırta yaparız buna dedi, ben korkmaya ağlamaya başladım. Onlarda ağlama aşkım gibi şeyler diyorlardı sonra benim şortu ve külotu indirip çıkardılar adam ne güzel popo diye hemen ellemeye başladı. Sonra şortu tekrar giydirdiler popo kısmından tam delik yerini kestiler üç kişi birden aletlerini yuvadan çıkardılar. Biri ağzıma vermeye çalıştı almayınca tokat attı mecburen aldım başı zor giriyordu. Yarısına kadar aldım boğazıma kadar soktu çok kötü bir tadı vardı ağlıyordum hala ikisi sırayla ağzıma defalarca verdi diğeri de bacaklarımı elliyordu.

Yalama işi bitti sonra en uzun aleti olan adam geldi önce ben alayım bekaretini dedi popoma şortun delik yerinden sokmaya çalıştı ama girmiyor çok acıyordu biraz uğraştı sokmak için. En sonunda bir soktu ben bağırıyorum hemen ağzımı kapattılar yırtıldı sandım kan gelmişti soka soka dibine kadar soktu o sırada kendimden geçip bayılmıştım uyandığımda 2 tane alet vardı gördüğüm hala beceriyorlardı beni acı biraz azalmıştı sonra hepsi tek tek boşaldı. Beni temizlediler sonra otele kadar bıraktılar ama resmen yürüyemiyordum. Tatilin son günü otel personeli olan kıllı erkek arkama döşedi çünkü kıçımı defalarca deldikleri için alışmıştı canım istiyordu artık.

Yorumlar kapalı.