İçeriğe geç

Tehditle Komşumun Oğlunu Siktim

21 yaşındayım, adım Sinan. Genç ve yakışıklı birisiyim, eğer şehirde yaşıyor olsam o zaman gerçekten de sikmediğim kalmaz ama Sivas’ın bir köyünde yaşıyorum. Köyde kız yok, olan da evden dışarı çıkmıyor. Yine de bir ikisiyle seviştim ama sikemedim. Sakso çektirdim… mesela. Evet yetenekliyimdir, bu yoklukta da sikişi buluyorum bir şekilde ama sadece sakso çektirmem benim milli olmam anlamına gelmez değil mi? Genelde köyde herkesin arkadaşı vardır, yaşıtıdır ama benim yaşıtım pek yok çünkü asker vs. derken giden gelmemiş, ben daha gitmedim o nedenle hala buradayım ve konuşabildiklerim ortalama 16, 17 yaşında erkeklerden. Neyse ki erkek arkadaşların sayısı 5, 6 tane var aksi halde kafayı yerdim.

Emre diye bir genç var köyden yine bizim hatta uzaktan akraba. Bu nereden buldu bilmiyorum ama bir motor bulmuş, sürmeyi de pek bilmez. Gece geçerken babamın traktöre arkadan da vurmuş ama ben onun olduğunu buldum, gerçi bizimkiler köyden geçer bir araç çarptı sandı, pek bir hasar da yok ses çıkartmadı ama ben sor, soruştur buldum ve gittim Emre’nin yanına. Ailesi o zaman tarlada tabii ki ve evde yalnız bu, ilk başta inkar etti, sonra ben motora bakacağım vs. deyip sertleşince “Sinan abi nolur” söyleme, tamam bir hata oldu, babam beni öldürür dedi.

Ben de “anlaşırız kuzum” dedim. O an gerçekten de nasıl anlaşacağımız kesinleşti kafamda. İçeride kimse var mı dedim yok dedi hemen daldım. Ne zaman gelecekler, vs. derken ben akşama kadar gelmeyeceklerini anladım, o anlamadı ama niyetimi ki söylemek de zor, hadi senin sikim ödeşelim vs. insan zorlanıyor gerçekten de ama söyledim, abi olmaz falan dese de sikimi çıkarttığım zaman istemeye istemeye yalamaya başladı. Neden yaptı bilmem ama önce bir kokladı, komik bir çocuk da bu aynı zamanda.

Ben başta sakin sakin yalamasına müsaade ediyorum ama ible sadece dil değdiriyor, al ağzına dedim, kafasını tuttum ve bastırdım. Şans işte, genetik bir durum bizim sülalenin erkeklerinde de at yarrağı gibi bir yarak var. Bastırdım ama fena bastırmışım, bir iki böğürdü ama ben daha da zevkle geliyorum öyle. O at taşaklarımı yalattım zorla ve suratına yarağımla vuruyorum. O genç suratına yarakla vururken gözlerini kırpması, Sinan abi yapmayalım ya lütfen demesi beni sadece azdırıyor gerçekten de o an başka hiçbir şeye yaramıyordu.

Tamam domal dedim, gözleri fal taş gibi açıldı, abi nolurnolur diye 4, 5 kere dedi ama zorla domalttım. Bende de acemilik var ya direkt geçirmeye kalkıştım e bu da canının yanmasına neden oldu, kaçmaya falan kalktı ama durdurdum ve tükürdüm, yine olmadı sikim çok büyük ne de olsa. O an vazelin geldi aklıma sordum, çekmecede varmış, sürdüm. Yine de sokmam çok zor oldu hatta yarısını o sikişte sokamadım daha sonra soktum ama çok canı yandı hatta acıdan gözünden yaş geldi, aldırmadım ama deliler gibi siktim orada ve arada yalnız yakalarsam hâlâ sikiyorum, kaçar mı?