İçeriğe geç

Üniversite Öğrencileriyle Güzel Bir Gece

Merhaba arkadaşlar. Adım Aysel. 45 yaşında olmama rağmen her erkeğin hoşuna gidebilecek bir fiziğe sahibim. Erken yaşta kocamı kaybetmemden ötürü diri bir vücuda sahibim. 1.69 boyunda ve 57 kiloya sahip bir kadınım.

Aynada kendimi izlerken tatmin etmeye çalışsam da pek başarılı olamıyorum. Derken aklıma alt katta oturan üniversite öğrencileri geldi. Yalnız yaşadığımdan ve bu yalnızlığımı gidermek için üniversite öğrencilerini kullanabilirdim. Bunun için bir plan hazırladım ve yola koyuldum. Sadece birbirimize selam vermekten ibaret olan öğrencilerin kapısını çalarak; onları yemeğe davet etmeye karar verdim. İlk seneleri olduğu için oldukça çekingen delikanlılar olan Ahmet ile Yağız’ı görünce onları iyice bir süzdüm. Kapıda bir anlık duraklamadan sonra yemeğe davet ederek; gelmelerini sağladım. Planım tıkır tıkır işliyordu. Bu gece kendimi iki delikanlıya da siktirerek yılların azgınlığını birazcık da olsa atlatacaktım.

Ahmet ile Yağız’ı davet ettikten sonra koşar adımlarla eve çıktım. Uzun zamandır sakladığım kırmızı şarabımı da çıkararak; çok güzel bir sofra kurdum. Onları beklemeye başladım. Beklerken de içimdeki külotu ve sütyeni çıkararak; oldukça dar bir bluz, minicik bir etek giymeyi de ihmal etmedim. Saat tam 8’de kapı çaldı ve iki genç ev halleriyle bana geldi. Kapıda ilk gördüklerinde o sikici bakışları bana attıklarını fark etmemek elde değildi. Ben de onları içimde istediğimi ilk andan itibaren belli ediyordum. Vücutlarının tüm hatlarının belli olması beni çıldırtmak için yetiyordu bile. Gitgide ateş bastığından dolayı yemeklerini hızlıca yemelerini dört gözle bekledim. Yemek sonrasında şarabı çıkardığımda da her ikisi oldukça şaşırmıştı.

Yemek sonrasında ilk kadehlerimizi içtiğimizde seksi bir şarkı açarak ikisinin arasında dolanmaya başladım. Bir yandan da Ahmet ile Yağız’ın gözlerinin içine bakıyor ve bana bakıp bakmama konusundaki mücadelelerini izleyince iyice keyif alıyordum. Pantolonlarındaki şişkinlikle de ne kadar büyük yaraklara sahip olduklarını görmemi sağlıyor ve beni iyice kendimden geçiriyordu. İlk hamleyi onlardan bekleme planıma uymayarak; daha fazla dayanamadım. Kendimi bir anda Ahmet’in kucağında bularak ‘Sik beni aşkım’ diye kulağına fısıldayıverdim. Ahmet ilk başlarda çekingen davransa da beni aldığı gibi kanepenin üstüne yatırdı. Yağız ise hala uzaktan bizi izliyordu. Onu da işaret parmağımla davet ederek; bize eşlik etmesini istedim.

Ahmet ile Yağız kanepede beni adeta üzerimdekileri yırtarcasına soymaya başladı. Bu iki çekingen delikanlının içinden kaplan çıkması beni daha da ateşlendiriyor ve daha da sabırsız bir hale gelmeme neden oluyordu. Soyunduktan sonra da karşımda ikisinin dikilerek pantolonlarını indirdiklerini ve yaraklarını ağzıma dayadıklarını fark ettim. Hızlı hızlı ikisinin yaraklarını da emmeye başlayarak; her ağzıma aldığımda daha da büyüdüklerini anladım. Onlar büyüdükçe ben daha da azıyor ve bir an önce içime girmelerini istiyordum. İki erkeğin aynı anda ateşimi söndürmek için karşımda durması beni fazlasıyla tahrik ediyordu. Ahmet ile Yağız’ın inlemeleri beni daha da hızlandırdı. İlk olarak ağzıma boşalmalarını sağladım ve menilerinin tek bir damlasını bile ziyan etmeyerek hepsini yuttum. Tekrar ağzıma aldığımda da anında kazık gibi olan yarakları beni sikmeye tamamen hazırdı.

Ahmet bacaklarımı ayırarak bir anda amıma kökledi. O anda acıyla zevki bir arada hissetmiştim. Ahmet amımda çalışırken; Yağız ise bir andan parmağını ağzıma sokuyor, bir yandan da memelerimi emerek; iyice beni tahrik ediyordu. Ahmet içimde gittikçe hızlandırdığı yarağını bir anda çıkararak ağzıma dayadı. Bir andan ‘yut aşkım’ diye bağıran Ahmet; bir yandan da zevk dolu inlemeler içerisindeydi.

Ahmet’in yarağını söndürdükten sonra sıra Yağız’a gelmişti. Yağız üzerime yavaş yavaş geldiğinde seks konusunda deneyimli olduğunu anlamıştım. Sadece ağır hareketlerinden bile ne kadar nefes kesici bir sikiş içerisinde olacağımı anladım. Uzun süreli ateşimi söndürecek esas erkeğim Yağız’dan başka kim olabilirdi ki. O esmer fit vücudunun tenimle buluşmasıyla beraber ateşim bir kat daha arttı. İlk olarak kulağıma ‘Hayatında göreceğin en güzel sikiş olacak’ diyen Yağız; öte yandan da yarağını amımın dudakları üzerinde dolandırıp beni iyice delirtiyordu. En son ‘Sok artık’ diye bağırmamla beraber içime köklemesi bir oldu. Aniden ‘Ohh’ diye bir çığlık attım. Kendime engel olamayarak; Yağız’ın içime o kalın ve damarlı yarağını sokmasının tadını çıkardım.

Yağız amımda git gel yaparken; Ahmet de yarağını ağzıma dayadı ve yeniden uyandırmamı istedi. Dudaklarımda ıslatıp ufak ufak öpücükler kondurduğum yarağını yeniden beni sikecek hale getirdim. Ama Yağız amımda hiç durmuyor ve gittikçe hızlanarak pompalamaya da devam ediyordu. Ahmet’in de beni sikmek için yeltenmesi; Yağız’ın beni kollarına alarak birden yatak odasına taşımasını neden oldu. Artık iki genç yarağı aynı anda hissedebilecektim. Yağız’ın yarağı içimde olmasına rağmen Ahmet’in sikini de içimde istiyordum.

Yatak odasında bir anda amımdan çıkan Yağız; yatağa Ahmet’i yatırarak üstüne beni geçirdi. Ahmet’in beni ufak ufak sikmeye başlamasıyla beraber; Yağız da bir yandan göt deliğime masaj yapıyordu. Yağız’ın niyetini anlamıştım. Çekeceğim acıya rağmen Yağız’ın o eşsiz yarağının göt deliğimi delmesini istiyordum. Yağız’ın götümü dağlamadan önce ilk olarak sikini ağzıma dayadı ve iyice ıslanmasını sağladı. Sonradan da göt deliğimi kremleyerek; ilk başta parmaklarını sokmaya başladı. Hazır olduğunu hissettiğinde de bir anda götümün içine kökleyerek aniden çığlık çığlığa kaldığım anda ağzımı elleriyle kapattı. İki erkek tarafından sikilmeye alışkın değildim. Benim ilk kez denediğim bu sikiş ilk başlarda çok canımı yaksa da sonradan zevkin doruklarına çıkmama neden olmuştu. Ahmet’in yarağı amımda, Yağız’ın yarağı ise götümde seri bir biçimde çalışıyordu. İnlemelerimiz birbirine kavuşuyor ve daha hızlı biçimde sikilmek istediğimi her iki erkeğime de söylüyordum.

Beni üst üste boşaltan bu erkeklerim tam 2 saat boyunca aynı pozisyonda beni siktiler. Ayağa kalkacak durumum yokken ikisi birden yanıma uzandı ve ne kadar mükemmel bir kadın olduğumdan bahsetmeye başladılar. Bir yandan yatakta şaraplarımızı yudumlarken; diğer yandan da iki erkeğimin elinin hala daha vücudumda gezinmesinin tadını çıkardım. Benim için müthiş bir seksti. Bir koca isterken iki kocamın olması da devamlı olarak beni sikecek erkek arayışımı sonlandıracaktı. Alt kat komşularımın istedikleri her an beni becerebilecekleri biri olarak kendimi onlara sunmaya hazırdım.

Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi davransak da kapının kapanmasıyla beraber birbirimizin dudaklarına yapışmamız ve zevkin doruklarına ulaşmamız her defasında gerçekleşti. Üniversite hayatları boyunca Ahmet ile Yağız; hemen hemen her gün beni sikmek için evime geldi. 4 yıl boyunca eşsiz bir deneyim yaşadım. Şimdi alt katım boş. Üniversite öğrencilerinin gelmesini ve onları da ikna ederek kendimi siktirmeyi dört gözle bekliyorum. Umarım iki öğrenciden daha fazla sayıda olurlar ve doyumsuz amımı doldurabilirler. Tatmin dolu dakikaları tekrardan yaşamak için birkaç ay beklemek her ne kadar sıkıcı olsa da kendimi tatmin ederek bu zamanları geçirebiliyorum. Yeni erkekler ve yeni yaraklarla dolu günlerin yakın olduğunu biliyorum.