İçeriğe geç

Yakın Arkadaşımın Bekareti

Ailemden ayrı yaşayan ve kendi düzenini kurmuş bir adam olarak hayatımı sürdürüyorum. Çok yakın bir dostluğumuzun olduğu Nursu ise ailesiyle sürekli olarak problemler yaşayan ve baskı hisseden bir kadındı. Bu durumu düzenli olarak konuşmamıza rağmen hiçbir şekilde çözüm üretilmediğini gördüm. Evi terk etme raddesine gelen Nursu için sunduğum teklif ise dilediğin kadar bende kalabilirsin oldu.

İlk etapta çalıştığı işyerinde de sorunlar yaşadığı için oradan da ayrılmayı düşündü ve kira ödemeyeceği için mantıklı geldi. Yaklaşık bir ay kadar aynı evde farklı odalarda kalarak yaşadık. Hiçbir şekilde dostluğumuzun ötesine geçmedik. Fakat alkolü abarttığımız bir gece olanlar oldu. Sinir krizi geçirme raddesine gelen Nursu’yu teselli etmek bana düşüyordu. Yine aklımda hiçbir şekilde farklı bir niyet yoktu. Ama Nursu buna ihtiyaç duymuş olacak ki hareketlerinde ciddi sapmalar görmeye başladım.

Kanepede otururken onu teselli ettikten hemen sonra lavaboya gitti ve odasına çekildi. Uyuyacağını sandığım sırada ise bir kapı sesi geldi. Salona geldiğinde üzerinde sadece sütyen ve külot vardı. Uzun süredir bana ilgisi olduğunu ve benim bir salak olduğumu söyleyerek birçok hakarette bulundu. Gerçekten böyle bir şeyin mümkün olamayacağını düşündüğüm için hiç aklıma gelmemişti bile. Ama onun söyledikleri adeta bilinçaltından yansıyan gerçekler gibiydi.

Ayağa kalktım ve ona sarıldım. Az önce bana hakaretler yağdıran kadın omzumda ağlamaya başladı. Dertlerden beni kurtaracak olan tek kişi sensin diyerek üzerime büyük bir sorumluluk yüklediğinin farkında bile değildi. Yavaş yavaş kanepeye doğru beni yönlendirerek kucağıma oturdu. Daha önce hiç ilişkiye girmediğini ve bunu benimle yaşamak istediğini söyledi. Sarhoş olması ve psikolojik olarak yıpranmış olması sebebiyle defalarca bunun doğru olup olmadığı üzerine konuştum. Ama bir yandan boynumu öpüyor ve elleriyle tüm vücuduma dokunuyordu. Bunun yarattığı tahrik ile sikim kaskatı kesilmişti bile. Eliyle sikimi kavrayarak yanıma oturdu. Şortumu indirdikten sonra boxerı çıkararak tamamıyla soyunmamı sağladı. Hiçbir şey yapmıyordum ama o eğilerek sakso çekmeye başlamıştı. Bunun yanlış olduğunu söylememe rağmen engel olmuyordum.

Ardından ben de ona dokunmaya başladım. Ama bekaretinin bozulacağı ve bunun onun için bir sorumluluk anlamına gelip gelmeyeceğinden emin olamıyordum. Daha önce oral seks yapmış olduğundan ise emindim. Ağzına alırken müthiş dil hareketleriyle beni uçuruyordu. Ağzına boşalabileceğimi söyledi ve boşaldıktan sonra lavaboya bile gitme ihtiyacı duymadı.

Ardından üzerindekileri de çıkararak odaya geçmek istedi. Onun odasına geçtik ve yatağa yattığında biraz amını okşayarak zevk almasını sağladım. Ayrıca fazlasıyla sıkı olacağı için canının acıması muhtemeldi. Bu ise istediğim son şeydi. Onun canını yakmadan istediğini vermek ve zevk alacağı bir ilk deneyim yaşamasını sağlamak istiyordum. Oral yaparak onu tahrik etmeye devam ettim ve bacaklarını ayırdıktan sonra yavaş yavaş sikimi yerleştirmeye başladım.

O kadar dar bir amı vardı ki sikim girmekte zorlanıyordu. Sadece kafası girdiğinde bile yavaş yavaş kanama olduğunu hissettim. Çok fazla kan gelmemiş olmasına rağmen sikim ilerledikçe daha fazla kan görmeye başladım. Yatak ve üstümüz kanlandıkça duşa gireceğimiz anı düşünmeye başladım. İlk seferde sonuna kadar köklememiş olsam bile canının yandığını gözünden yaş geldiğinde anladım. Ama aynı zamanda da durabilirim dediğimde yıllardır bu anı bekliyorum durma diyerek devam etmemi istedi.

Acıyla karışık bir zevk aldığını söyleyebilirim. Ben iki kez boşaldıktan sonra onun boşalmadığına emindim. Daha fazla acı hissetmemesi için yavaş hareketler ve gelgitler yapıyordum. Duşa girip temizlenelim dediğimde ise bir kez daha diyerek yalvardı. Duşta devam edeceğimizi söyleyerek onu duşa götürdüm. Kafası iyice çakır olduğu için güzelce yıkadım ve ben de yıkandım. Elini sikimden ayırmıyordu ve muhtemelen banyodan çıktığımız gibi tekrardan yapışacaktı.

Duştan çıktıktan sonra odaya gittiğimizde domalmasını söyledim. Bu kez sikimi sonuna kadar soktum ve çok daha fazla acı hissetti. Ama yavaş yavaş amının genişlemesiyle beraber biraz daha rahat hareket edebiliyordum. Hızlı bir şekilde gidip gelmeye devam ettim ve boşalmasını sağladım. Hayatında yaşadığı en güzel duygu olduğunu söylediğinde ise amacıma ulaştığımı anladım. Nursu ile arada sırada fuckbody olarak görüşüyoruz. Ama dostluğumuzun eskisi kadar sıkı temellere dayanmadığını söyleyebilirim.