İçeriğe geç

Yarrak Delisi Ceren

Yarrak Delisi Ceren

Her zaman takıldığımız bir mekanın sahibinin kızıydı Ceren. Ceren’i ilk gördüğümde de arkadaş olmuştuk. Ama uzunca bir süre birbirimizle hiç ilgilenmedik. Bir gece telefonumu mekanın sahibinden alıp bana mesaj atana kadar.

Mekanda çok içtiğimiz bir gece arkadaşının evinde olduğunu söyledi. Ayrıca ”içmeye devam edeceksen gelebilirsin” dediği an kafasındakileri az çok tahmin ettim. Birbirimizle alakalı pek bir şey bilmiyor olsak bile tahminlerimiz vardı. Arkadaşının evinin konumunu attı. Gittiğimde 3 kız 1 erkek oturmuş içiyorlardı. Kısa bir kaynaşmadan sonra Ceren’le içerideki odaya geçerek orada sohbet etmeye devam ettik. Arada içkiler bitince mutfağa gidip alıp dönüyorduk. Son içkileri alıp döndüğümüzde kapıyı kapar kapamaz üzerime çıktı.

Ceren’in bu kadar yarrak sevdalısı olduğunu hiç tahmin etmemiştim. Hızlıca soyunup göğüslerine yapıştım. Göğüslerini yalamamdan müthiş haz duydu ve bunu sonraki seferlerde de hep ön planda tuttu. Ayrıca ağzına alma konusunda da çok iyiydi. Köküne kadar alarak saksonun hakkını veriyordu. Mekan sahibiyle aramın bozulmaması için bu durumu saklamak zorundaydım. Hatta saklamak zorundaydık.

Ama Ceren bu noktada hiç bir problem çıkarmadı. Sık sık olmasa bile her hafta bir kez farklı evlerde buluşup sikişiyorduk. Anal seks yapmaya karşı olmasına rağmen hemen her pozisyonu denemeye açıktı. Hatta doğum günümde kamasutra zarlarından alıp vermişti. Zarlarla beraber seks hayatımız daha da renklendi.

Farklı mekânlarda farklı pozisyonlarda sikişmeye başladık. Ceren’in isteği hiç bitmiyordu. Hatta mekanın tuvaletinde bile sikişmek için mesaj atmıştı. Babasının kasada durduğu pubın tuvaletinde Ceren’i sikmek büyük cesaret işiydi. Ama attığı ”çok kötüyüm acil tuvalete gel” mesajı elimi kolumu bağlamıştı. Üniversite için Ankara’ya gitmesiyle beraber Ceren’le ilişkimiz kopma noktasına geldi. Anca ailesini ziyarete geldikçe bir araya gelerek sikişiyoruz.