İçeriğe geç

Yeğenimle Seviştim Hem De Kondom Olmadan

Hiçbir zaman ne istediğini bilememiş bir kadın olmadım ben, her zaman istediğim erkeği elde ettim. 32 yaşındayım, sarışın ve çalışan bir kadınım ki 51kg, devlet memuru ve maalesef hâlâ dul bir kadınım. Kendine güvenen bir sarışın olmam, özellikle de kendi ayaklarımın üzerinde durabilmem sanırım erkeklerin pek de hoşlandığı bir durum değil, bilemiyorum ama ne zaman ciddileşse birlikteliklerim o zaman kısa bir süre sonra sorunlar da geliyor, 2 kere evlendim mesela.
Bir sürü deli saçması durum anlayacağınız, artık tamamen kendimi duygusal birlikteliklere kapattım diyebilirim. Geçenlerde bir olay oldu, İstanbul’da hani haberlerde duyarsınız kapkaç durumları, her zaman başlarının başına gelir onlar, asla sizlerin başına gelmez, sanırsınız ama tam da evime gelirken, güpegündüz birisi çantamı çalmaya çalıştı, Üsküdar’da oturuyorum ben, bir şey olmadı, çığlığı bastığım gibi kaçtı adam hatta eş dost bana “ne cesur kadınmışsın” falan dedi ama korktum da ya gerçekten. Bu nedenle yeğenimi, abimin oğlunu getirttim yanıma. Zaten yaz tatili, 17 yaşında kerata ve sürekli evde oyun, vs. derken sorun çıkarıyormuş, gelsin, yeniden kendime gelene kadar yanımda dursun istedim.
Amasya’dan kalktı geldi, o kadar uzun mesafe vs. epey söylendi ama evde o gelecek diye arkadaştan getirttiğim oyun konsolunu görünce çok mutlu oldu, yalnızlığıma da bir çare en azından ses olur dedim ama zamanla işler değişti. Dağınık biri değil, eskiden bildiğim gibi çocuk da değil ama ne zaman duşa girse kapıyı azıcık aralık bırakıyor ve duşa kabinin perdesini çekmeden yıkanıyor. Geçerken kapı önünden insanın gözü takılıyor, o fark etti mi bilemem ama son birkaç gün içinde bir, iki defa gördüm hatta birinde tamamen, net bir şekilde gördüm ki vücudu kaslanmış, 174cm boyunda ve esmer, ince – uzun, kaliteli bir genç üstelik gözleri masmavi, derken o subay kesimi dalgalı saçlar, of dedim ama kendime de kızdım ne düşünüyorsun sen diye içimden, e ne de olsa ayıp ama engel de olamıyorum. Bilerek mi yapıyor acaba, sonra dün oldu ne olduysa… Duştayken yeğenim beni çağırdı, Hala gelsene, o an kapının arkasından efendim dedim. Bana duş jeli ver, bitmiş dedi. Tamam dedim ama içeride, e gel o zaman dedi. Bu sefer ben girerken o perde kapalıydı ama jeli alırken sikini gördüm yine, bana gülerek baktı, sırtıma elim uzanmıyor dedi, liflesene. O an ne desem bilemedim ama tamam dedim, tamamen çıplak, benim üzerimde de çok bir şey var sayılmaz e yaz sonuçta ve çıplak yeğenimin teninde elimde bir lif resmen kendimden geçiyorum, sonra sikinin kalkmış olduğunu fark ettim, gelsene hala dedi, beni aşka davet ediyordu… kızmadım, kızamadım hatta yanlış diyemedim ve duşa kabine doğru ben de adım attım hem de üzerimde şort ve yarım atletle, sonra tamamen sularla kaplandı bedenimin ve sevişmeye başladık. Siki kocamandı gerçekten de… 17 yaşında birinde olmasını bekleyeceğimden daha büyük ve orada biraz seviştik, asla içime girmedi, durulandık ve yatak odasına geçtik, yatağa geçtiğimiz zaman esas olay yaşanmaya başladı çünkü daha rahat bir yerdeydik ya artık e sevişmelerimiz orala döndüştü, o an ağzımda yeğenimin kalın ve uzun siki, kılsız esmer teni, her yerini yaladım gerçekten de ve çok mutlu oldum. Mükemmel bir seks deneyimi derken sikinin üstüne oturmamı istedi, olmaz dedim hadi hala gel, korkma diyordu. Kimin kimi teselli ettiği belli bile değildi o an ve amıma aldım sikini hem de yavaş yavaş, hissederek. Hayatımda en çok zevk adlığım seksi böylelikle kendi öz yeğenimle yaşıyordum. İnanılmaz bir andı hem eğlendim hem de eğlendirdim.
Mükemmel zaman geçirmek demek bana demek ki yeğenimle gelecek bir şansmış. Hâlâ yaz bitmedi ve hâlâ yeğenim bende, evimde kalıyor ki sürekli, günde en az 5, 6 sefer sevişiyoruz hatta hayatımın ilk anal deneyimlerini de onla yaşadım, abime bende okusun dedim, bakalım ne olacak?