İçeriğe geç

Yengemi Siktim

Selam ben Nuri… 21 yaşında ve geçen aya kadar milli olalım genç bir adamdım. Geçen ay milli oldum ve o andan sonra her fırsatta am sikiyorum… e ne de olsa tavladığım kadın yengem. Aslında o mu beni tavladı ben mi onu anlamadım gerçekten de… sarışın ve kaslı bir gencim, spor yapıyorum sürekli. Bu sene üniversite için şehir dışına gitmem lazımdı ama bizimkilerin ısrarı yüzünden yaşadığım şehirde okul seçmek zorunda kaldım. Abimler de zaten bizim üst katımızda oturuyor. Bu nedenle ben bizimkilere küs gibi bir şeyim, tam küs de değilim ama genelde abimlerde zaman geçiriyorum.

Bir gün abim işe gitmiş her zamanki gibi yengem salonda kahvaltı masası hazırlıyor ama çok önemli, sordum neden diye… “senle güzel bir kahvaltı yapalım” dedi. O zamana kadar hiç böyle bir şey yapmazdı ama masayı hazırlarken her eğildiğinde süt gibi memeleri fırlayacak gibi oluyordu zaten tül gibi bir şey giymiş, ben beni azdırmaya çalıştığını anladım ve o an sikim kalktı ama ya yanılıyorsam? Diye de bir şey yapamıyorum.

Heyecanlandım gerçekten de ilk defa bir kadına o kadar yaklaşmıştım. Ama ne kadın! 32 yaşında ve süt gibi teni olan bir esmer… bu nedenle yengemden gerçekten de etkilendim derken sikimin kalktığını fark edince bıraktı masayı hazırlamayı ve yanıma yaklaştı. Dokunsana bana dedi, ben direkt bacağına dokundum ama öylesine… daha sıcak dedi ve memelerini sıkmaya başladım. O an gerçekten de kalbim yerinden çıkacak gibiydi. Sonra sikimi çıkarttı “harika, kocaman” dedi ve emmeye başladı. Daha ilk dakika patladım ben yengemin ağzına ama o gün akşama kadar sikiştik hiç abartmıyorum gerçekten de.