İçeriğe geç

Yengem Resmen Zorla Bana Kendini Siktirdi

17 yaşındayım, lise bitti ve abimin yanına geldim memleketten, artık ben de İstanbulluyum anlayacağınız, Mersin’den geldim. 38 yaşında bir abim var ve kaliteli bir adamdır, kafa dendi, çalışkandır da. Nakliyecilik yapıyor, çalışmak için gelmedim, sınava hazırlanıyorum ama boş zamanlarımda bu bölgede yerleştirme işlerine yardım ediyorum fırsat buldukça, hem böylece abimin artılarından da yararlanıyorum, fazladan harçlık, karı – kız muhabbeti falan. Çok çapkın bir adam, yengem de 33 yaşında ama güzel bir kadın ki bazen gittiği kadınların yengemden çok daha çirkin olduğunu söyleyebilirim. Neden acaba? Sınav dönemi ben iyice eve kapandım ki bu dönem abim de sürekli işte, şehir dışına yük götürürken de gider, özellikle de Suriyeli kadınların yoğun yaşadığı yerlere giderken muhakkak gider, dedim ya çapkın.

Bu nedenle yengemle sürekli evde kalıyoruz, yengem her zaman çana yakın bir kadın, ben milli değilim, arada abim seni artık milli yapalım der ama bakalım ne zaman derdim hep, daha önce yengemi sikerek milli olacağımı düşünmemiştim, hatta bu fikir aklımdan bile geçmedi ama o gün (4 hafta kadar önce), duştan çıktım, bornozla odama geçtim, yengem girdi içeri, yemek hazır dedi ama tamam geliyorum dedim, gitmedi. O an bir terslik var anladım, bakışları beni yer gibiydi, tamam yenge geleceğim dedim şaşkın şaşkın baktım ama gitmedi, gitmek yerine yaklaştı, hiçbir şey demeden bornozu açmaya başladı, başta durdurmaya çalıştım ama onun o bakışları kendinden emin yaklaşımı bunu yapmama müsaade etmedi, resmen psikolojik baskı gibiydi, bana üstünlük kurdu.

Bornozu çıkartmakta ne var, 1 saniyesini bile almadı ben müsaade edince ve sikim bile kalkmamış o an, koltuğa oturdu dönsene kendi etrafında dedi, döndüm. Bana hayal ettiğinden daha iyi olduğumu söyledi, o an tamamen yengemin kontrolüne girdim, sikim kalkmadı biliyor musunuz? Ne enteresan ama sonra yaklaş dedi, parmak uçları bacağıma değer değmez sikime kan vücut etti, kendime geldim, erkek olduğumu hatırladım diyebilirim. 31 çek dedi bana, ellerimle 31 çekmeye başladım, uzak yatağa dedi, inanamıyordum gerçekten de ben ne derse yapıyordum ve uzandım tabii ki o an diliyle sikimin başını yalamaya başladı, ıslaklık, sıcaklık ve ağzının içine aldığı zaman artan heyecan, zevk, gerçekten de çok tatlı şeyler hissediyordum, anlatılması güç olanlardan, ayır bacaklarını dedi ve götümü de yalamaya başladı, göt deliğimi yaladı elleriyle ayıra ayıra ve yanıma uzandı. Sarışın, 50kg ancak vardır, güzel bir kadın yengem, beni gördü her şeyimle sikimi yaladı, götümü parmakladı ama hâlâ kıyafetleriyle yanımda, merak içindeyim gerçekten de o an, sadece acaba görecek miyim diyorum içinden, kontrol tamamen onda ki bluz düğmelerini yavaş yavaş açmaya başladı, o an içimdeki mutluluğu anlatamam ama sabırsızlığıma inat sanki bilerek ağırdan alıyor. Memelerinin başını gördüğüm zaman hadi yala dedi, emdim ve ağzıma alır almaz bir inleme sesi duydum. Elimi kalçalarına götürdüm, ne kadar sert, diri anlatamam, yaklaştı bana ve kıyafetlerinin üzerinden sikimi bastırıyorum. Soyunmadı başka ama zamanla ağır ağır tamamen çıplak hale geldi ve amını yalamamı istedi, sonra üzerine uzandım, ikimiz de tamamen çıplak ve hadi diyor. Her ne yapacağımı bana söylüyordu gerçekten de ve zevk alıyordum, amına geçirdim sikimi ağır ağır, o an hissettiğim duyguları anlatamam ama kısa zamanda boşaldım, gerçi sorun değil. O zamandan bu yana ne zaman abim evde olmazsa o zaman ben yengeme geçiriyorum deliler gibi, götten de siktim bir, iki sefer ve her seferinde çok zevk alıyorum.