İçeriğe geç

Yengemi Kardeşim İşteyken Siktim

Ben Hakan, 32 yaşındayım ve esmerim. Hayatta her zaman başarılı olmuş, 0’dan yükselmiş, şimdi kendi işinde, evinde olan bir adamım ama maalesef tek bir konuda asla başarılı olamadım o da kadınlar. Ben kadınlarla gündelik birlikteliklerde iyiyim aslında ama ciddi birliktelikler konusunda maalesef hiç iyi değilim. Gündelik birliktelikler de escort muhabbetleri aslında ya, tamam yakışıklıyım falan ama nedense bir türlü kadınlarla seksi duygusal anlamda yaşayamadım ki gay falan da değilim, “kadınlarla başarılı olamadı, erkeklere yöneldi” sanmayın. 22 yaşında bir kardeşim var, tek kardeşim zaten ve evlendi. İstanbul’da yaşıyorum, en iyisinden bir nakliye şirketim var ve Türkiye geneline hizmet veriyorum, oturduğum ev hatta apartman benim, dedim ya çalıştım, kazandım.

Erkek kardeşim daha genç, oku dedik okumadı ve gitti bir de götüne güvenmeden evlendi, bana bizimkilerden telefon geldi, al yanına diye ki mecburen memleketten emir gelince almak zorunda kaldım, alt kata yerleştirdim, hanım da bir eşi var. 20 yaşında, sarışın, çok güzel ve incecik, o mavi gözleri ve dolgun dudakları çok güzel gerçekten de. 3, 4 ay firmada çalıştı kardeşim ama anladım ki muhasebede iyi değil ben de indir bindire verdim, biraz da kızgınım ona hesap karıştırdığı için ki nakliyeye gidiyor sürekli, halinden memnun, yenge de memnun. E ne de olsa sürekli il il geziyor, ayda en fazla 10 gün evde kalabiliyor ama iyi de bir maaş veriyorum yani çalıştığının karşılığını alıyor.

Yalnız yaşadığım için e yenge de geldi genç falan ama gelir gün içinde ben eve girmeden yemekleri hazırlar, eder, her şey muazzam. Bu nedenle de memnunum aslında ama geçenlerde hiç beklemediğim bir şey oldu. Bir anda gelişti. Genç yengem ben eve gittiğimde hâlâ yemek yapıyordu, mutfakta. Erken gittim ben o gün ama başım ağrıdığı için, uğraşma yemek söyledim dedim bana abi diyor, “olur mu öyle şey abi” dedi. Arkadan bakıyorum cidden çok muazzam bir vücudu var, etek giymiş, tülbent başında ama incecik her şey, o sarı saçların alttan çıkması, ince etekten külotunun belli olması ki yengem sonuçta bir şey yapamam. Konu her zamanki gibi Hasan’a geldi, kardeşime. nasıl, vs. derken iyi dedi, özellikle de işe gitmesinden memnun. Bir ara söz içinde keşke azıcık sana çekseydi abi, tam bir erkeksin, koca adayısın falan dedi ama ben gaza geldim, iltifat duyuyorum ya devam, “düzelir” derken yani senle her kadın ilgileniyor olmalı ne de olsa her kadının hayalisin, vs. de. Anlaşılan yenge bana yürüyor, ben de ona yürüdüm. Madem akıyor muhabbet. Sen de su gibi kadınsın, Hasan kısa zamanda aklını başına toplar merak etme diyorum ama konuyu güzelliğe getirdim ya hızımı alamadım, gözler, saçlar, vücut 10 numara dedim. Cidden abi o kadar güzel miyim? dedi, evet dedim öylesin. Baksana, o an ayağa kalktım, sıkma canını diye teselli eder gibi omuzlarını sıkmaya başladım, mutfaktayız hâlâ ve salata yapıyor, omuzlarını hafif hafif sıcakken kendini saldı, abi çok güzel masaj yapıyorsun diye, yaparım… demekten başka bir şey gelmedi aklıma ve istersen geç otur şuraya dedim, elini sildi masaya oturdu, eğildim boynunu yalamaya başladım, abi bak biri götür, duyar olmaz dedi, ben de o zaman hadi perdeyi kapat, sorun kalmasın dedim ve gözüme bakarken perdeyi ben çektim.

Üzerine gittim, yalamaya başladım ama bu sefer daha cesur, hiçbir çekingenlik olmadan, hadi içeri geçelim dedim, biraz nazlandı ama yatak odasına geldik, o sırada koştu mutfağa ocağı kapattı, yemek kimin umurunda amına koyum, geldi yanıma, abi dedi sus dedim ve elimle amını yokladım, küçücük vücudu, o dar kalçaları ve sarışın teni, tülbenti hemen sıyırdım ve bacaklarını açtım, deli gibi yalıyorum. Az da olsa bıyığım var ve gıdıklıyor diyor, tamam dur bakim diyerek amını açtım ve orayı da yalamaya başladım. Parmak saldım amına, abi çok iyi sevişiyorsun diyor, karıyı sikiyorum hâlâ abi diyor, biraz enteresan ama devam.

Sikimi çıkarttım yalasana dedim, birden endişelendi, bu çok büyük, kocaman, vs. diye. Hasan 56kg, inanılmaz zayıf ve ben 184cm boyunda 98kg bir adamım, tamam farklıyız hatta bazen siz nasıl kardeşsiniz derler ama ben onun sikini görmedim, ciddi büyük mü kız dedim, “abi Valla Hasan’da bunu yarısı bile yok, kocaman” dedi, anlaşılan 13, 14cm bir şey kardeşimdeki ama bendeki 23cm, damarlı ve kalın. Bazen ben de merak ediyorum neden bu kadar büyük bir sikim var diye. Kıllıydı ama, son 2, 3 aydır sürekli iş yoğun bir türlü fırsat olmadı keseyim, tıraş makinesi de kullanmıyorum tahriş ediyor o nedenle daha da büyük, korkunç duruyor. Ağzına verdim, yenge sakso çekiyor çekmesine ama tamamen ağzına sığmıyor ki, en az yarısı her zaman dışında. Bana Hasan’da ben tamamını ağzıma alabiliyorum, bu en az iki katı dedi.

Eğleniyorum da bu sözleri duymaktan en sonunda yeter hadi dön dedim, alamam ki abi diyor, kız dön diye elimle çevirdim, amına dilimle ıslattığım parmakları az geçirdim. Sikimin başını oturttuğum gibi az zorlanma az da zevk alma sesi geldi ama sikimi kökledikçe gitgide daha da zorlanma sesi belli etti kendimi. Gerçekten de daracık bir am, sokuyorum köküne kadar ama almıyor, muhakkak birazı dışarıda ki en sonunda o da savaşmayı bıraktı bir rutin yakalayınca iyice domaldı ama hâlâ acı dolu inlemeleri geliyor, bunu inkâr edemem. Ih ıh diyerek sikerken iyice domaldı, göt deliğini gördüm, daracık. Hasan seni hiç sikti mi götten dedim, müsaade etmedim abi dedi, tamam o zaman açılış benle dedim ama bana karşı koyamıyor, göte de geçirdim, en az 4, 5 kat bir çaba ile ama değerdi muhakkak, gerçekten de çok eğlendim.