İçeriğe geç

Yeni Tanıştığım Öğrenci Kızlar

Çalışmak için yeni taşındığım şehrin en büyük dezavantajı hiç kimseyi tanımıyor olmamdı. Ama kısa sürede çevre edinmeyi başardım. En azından kendi hayatımı daha keyifli hale getirebilmek için yeterli çevreye eriştim. Burada da Simge’nin hakkını yiyemem. Üniversite son sınıf öğrencisi olan Simge’nin gerçekten hayattan zevk alan bir yaşam tarzı var. Benle tanışması ise arabayla ufak bir kazaya dayanıyor. Arabayla seyir halindeyken bisikletiyle karşıma çıktı ve çarpmamama rağmen onun yeteri kadar panik olmasına sebep oldum.

Çok korktuğu için kendimi suçlu hissederek ona bir kahve ısmarladım. Yakınlarda bir cafede oturup kahve içtikten sonra sosyal medya üzerinden birbirimizi takip ettik. Resmen şehirdeki ilk arkadaşım olacaktı. Ama işler biraz hızlı ilerledi ve bir haftanın sonunda Simge ile sevgiliydik. Tabi burada sevgililik kıstası biraz farklı oldu. Normal bir sevgili gibi takılıp sabahlara kadar sevişmemize vesile olan o gece sosyal medyadan sözleştik ve bir mekanda buluştuk. Biraz içtikten sonra arabaya geçtik ve turlamaya başladık. Arabada Simge’nin ağzından dökülen sözler ise şimdi sakso çekmek istiyorum oldu.

Simge’nin hayatında birisi var mıydı onu bile bilmiyorum. Ama bir haftadır tanıştığım kız anlık olarak böyle bir reaksiyon göstermişti. Hemen arabayı uygun bir noktaya çektim ve filmli camların verdiği rahatlıkla Simge’ye o imkânı tanıdım. Bu işi müthiş yaptığını da söylemeden geçemem. Daha önceden son derece tecrübeli bir seks hayatı olduğuna eminim.

Aynı gün sakso çekip beni boşalttıktan sonra arabayla onun evine doğru devam ettik. Ev arkadaşları Burçin ve Gizem bu duruma fazlasıyla alışıktılar. Hiç yadırgamadıkları gibi sanki daha önceden tanışıyormuş gibi davrandılar. O gece Simge’yle sabaha kadar seviştik ve yorulmak bilmedi. Doyumsuz bir kadın olarak tanımlayabileceğim tek insan diyebilirim. Benim yorulduğum noktada bile bir posta daha diyerek üzerime atlayan hallerini unutamam. Yaklaşık bir yıl kadar Simge’nin hayatında yer aldım ve sevgiliden bozma bir fuckbuddy konumunaydım. Ama ikimiz için de gayet güzel zamanlar geçti ve Simge mezun olup gitti.

İşin daha ilginç kısmı ise burada başladı. Simge’nin gitmesiyle beraber hayatımda ciddi bir boşluk oluştu. Bu durumu ekarte eden kişi ise Burçin ve Gizem’den başkası değildi. Daha önceden en yakın arkadaşlarıyla olan ilişkimi ve düzenini biliyorlardı. Aynı evi paylaşmalarına rağmen aramızda hiçbir zaman sorun veya problem yaşanmadı. Teorik olarak fuckbuddy kavramını doruk noktasında yaşıyordum. Haftanın birkaç gecesi Gizem’in odasında kalarak onunla sevişiyordum.

Veya Gizem’in aylık döngüsü gelip regl olduğunda direkt olarak Burçin’in odasına geçiyordum. İkisiyle de düzenli bir ilişkim olduğu için farklı fanteziler denemeye devam edebiliyordum. Ayrıca Simge kadar olmasa da ikisinin de vücutları çok iyi ve seks açısından oldukça açık insanlardı. Burçin sakso çekmemeyi tercih etmesine rağmen anal seksten çok hoşlanıyordu. Hayatımda en uzun soluklu anal seks tecrübemi onunla yaşadım. Gizem ise aksine deli gibi ağzına almak istiyordu. Hatta odasına girdiğim gibi ilk yaptığı şey beni öpmek iken ikinci yaptığı şey sikimi öpmeye başlamak oluyordu.

Tabi Gizem’in anal sekse karşı soğuk olması da bu dengeyi kurmamda önemliydi. Gizem’i evin her alanında sikmenin rahatlığını yaşıyordum. Mutfak tezgahında, banyoda, koridorda, Burçin’in odasında veya aklıma o an gelen tüm çılgınlıklara okey veriyordu. Burçin biraz daha kapalı bir seks hayatını tercih ederek sadece odasında siktiriyordu kendisini.

Ama Burçin’in kendi odasının içerisinde de efsane bir performansı olduğu için vazgeçilmezi olanaksızdı. Her seferinde attığı çığlıklarla beni daha da azdırıyor hatta yan odada kalan Gizem’in bile tahrik olmasını sağlıyordu. Daha sonrasında Gizem’le konuştuğumda bir gün dayanamayıp gelerek grup sekse karışacağını söyledi.

Hayatımda hiç grup seks yapmamış olmama rağmen bu düşüncenin beni heyecanlandırdığını söylemem gerek. Herhalde yakın zamanda Burçin ve Gizem’i aynı oda içerisinde aynı zamanda sikmeyi başaracağım. Belki birisini sikerken diğerine oral yapacağım. Grup sekse Burçin ilk etapta tepki gösterecek gibi duruyor ama ikna etmenin bir yolunu bulmak zorundayım. İkisini birden sikmek için şimdiden planlar yapmaya başladım.

Yorumlar kapalı.