İçeriğe geç

Ablamı Başkasıyla Gördüm

Merhaba seks hikaye okuyucuları ben Kenan. 20 yaşında bir gencim. Anlatacağım hikayem evli ve 35 yaşında olan ablamla ilgili. Ablam daha yeni evlenmişti. Uzun süre evde kalınca evlenmesi de haliyle zor olmuş artık sadece son bulduğu adamla evlenmişti. Ama ablamın evliliğinde sorunlar vardı. Eniştem çoğu zaman dert yanan bir kadın haline gelmişti. Sık sık bize gelir anneme ne kadar mutsuz olduğunu anlatırdı. Onlar konuşurken ben de gizlice onları dinlerdim. Bir defasında ablam özellikle seks konusunda şikayet etmeye başlayınca bende saha dikkatli bir şekilde dinlemeye başladım. İşte bu hikayemde o günden sonra yaşananları anlatmak istiyorum.

Ablamın maceralarını anlatmaya calışacağım sizlere ablam 35 yasında evli fakat mutlu olmayan bir bayan ve bu durum beni çok üzüyordu ablamın yatak odasında mutlu olmadığını bilmek beni üzüyordu fakat son zamanlarda tak etti herhalde yeni actığımız internet kafenin ortaklarından biri olan fatih abiye vermeye başlamış tesadüfen iş yerinde olmadığım bi gün ablam gelmiş ve yeni sevgilisiyle ilişkiye başlamışlardı sesleri neredeyse bütün binayı inletiyordu fatih abi ablamı göklere uçuruyordu izlemeye basladım . gördüğüm manzaradan sonra çok mutlu olmuştum ablam yıllardır aradığı o yatak mutluluğunu bulmuştu .

Fatih abi ablamı domaltmış eminim götünden sikiyordu bu sesler ancak göt sikilirken çıkardı fatih abi ablamın arkasında hızla gidip geliyor eliyle de saçlarını çekiyordu daha sonra ablamı ayağa kaldırıp ellerini masaya dayadı hafif eğdikten sonra bu seferde amından çalışmaya basladı ablamın boyu biraz daha uzundu ama fatih abi ablama resmen hükmediyordu bu seferde ablamı masaya yatırıp bacaklarını ayırdı hem vücudunu da kullanarak amında gidip gelmeye basladı ablamın tırnakları fatihin sırtından içeri girecekti neredeyse. Fatih abi sikini çekip ablamı saçında tutup önce vücudunu yalatmaya başladı ,daha sonra sikini yalamaya basladı ta ki Fatih abi ablamın suratına boşalana kadar, ablam o kadar iştahlı yalıyordu ki kıtlıktan çıkmışcasına açtı yalamaya ve fatih abi sarsılarak ablamın suratına boşaldı .unutamadığım bir gündü porno film tadında bi gösteriydi tekrar gördüğüm maceralarını anlatacağım sizlere ablamın hoşça kalın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir