İçeriğe geç

Ablamı Takip Edip Yakaladım

Merhaba arkadaşlar. Ben 18 yaşında azgın bir gencim. Artık son zamanlarda o kadar çok azmıştım ki nerde değişik bir şey var onu denemeye çalışıyordum. Çok olmasa da idare edecek derecede yakışıklı bir genç olduğumu söyleyebilirim. Ama bir türlü çevredeki kızlara karşı ilgi duyamıyorum. Bunun nedeni ise benim güzeller güzeli ablam. Ablam rüyalarımı süslüyor onunla sevişmek için can atıyordum. Bu arada ben 18 yaşındayım ablam ise 20 yaşında. Ben onun açık kıyafetlerine her zaman karışmışımdır. Çünkü ben bile tahrik oluyorum dışarıdaki erkekler nasıl olmasın. Neyse bir gün yine ablam açık giyinmiş dışarıya çıkıyordu. Ben de nereye diye sordum bana bi arkadaşını ziyarete gittiğini söyledi ama inanmadım. Nereye gittiğini merak ettiğim için de hemen onu takip etmeye karar verdim. Ablam çıktı ve ben de hemen arkasından dışarıya çıktım. Ablam söylediği arkadaşına gitmiyordu bunu gittiği yönden anlamıştım.

Bir taksiye bindi ve ben de hemen arkasından taksiye atladım. Taksi ile bir on dakika kadar yol gittik. Hiç bilmediğim bir evin önünde ablam indi ben de arkasından indim. eve girdi şansıma apartman kapısı açıktı ben de girdim ve hangi daireye girdiğine baktım. Tabi bundan sonrasında içeriye giremezdim. Ne yapsam ne etsem derken arka tarafa dolaştım ve camın açık olduğunu fark ettim. Ne yapıp edip içeri girmem gerektiğini düşündüm ve balkona tırmanmaya başladım. Biri görse bitmiştim ama yine de ablamın ne halt yediğini öğrenmek istiyordum. Neyse ki kimse görmeden balkona kadar çıkabildim. Şansım buraya kadar yolunda gitmişti. Camdan içeriye girdiğimde ise hayatımın şokunu yaşadım. Ben içeriye girmekle uğraşırken ablam iki adama kendini siktirmeye başlamıştı bile. Gördüğüm manzara karşısında gözlerim fal taşı gibi açılmıştı.

Ablam iki tane adamın yarağını ağzına almış büyük bir iştahla yalıyordu. Sikiştiği adamlar iri yarı kocaman yarakları olan yaşları da baya büyük adamlardı. Ablam adamın bir tanesinin yalamasını bıraktı ve adam ablamın arkasına geçip başladı arkadan ablamın amına sokmaya. Ama öyle bir soktu ki o kocaman yarağı ablam yarağı yediği anda çığlığı bastı. Ama diğer adamın yarağı ağzında olduğu için sesi çok çıkmamıştı. Adam böyle bir on dakika gel gitlerden sonra yerini diğer arkadaşına bıraktı ve bu sefer o yerleştirdi. Ablam ise halinden gayet memnundu kendini siktirirken sürekli inliyor ve zevk çığlıkları atıyordu. İlk siken adam yarağını ablamın ağzına verdikten iki dakika sonra büyük bir hırlama ile ablamın ağzına boşalmaya başladı. Adamın dölleri ablamın ağzının kenarlarından taşmıştı. Ablam ağzının içerisinde kalan bütün dölleri yuttu.

Ben ablamın görünen amına kilitlenmiş nasıl sikildiğine koyulmuştum. Ablamı izlerken kendimi porno film izliyor gibi hissetmiştim. Buradan bakınca ablamın amı da çok güzel görünüyordu. Çok geçmeden pozisyon değiştirdiler. Bu defa adam oturdu ve ablam da kucağına çıkarak adamın yarağının üzerine oturarak amından içeriye aldı. Asıl ondan sonrası daha da enteresan ve zevkliydi. Ablam hafif domaldı ve diğer adam da yarağını göt deliğine dayadı. Biraz zor da olsa adam o kalın yarağını ablamın göt deliğine sokmayı başardı. Aynı anda iki kişi tarafından sikiliyordu ve ben ağlasam mı yoksa katılsam mı diye düşünmeye başladım. Ama cesaretimi toplayamadım. Adamlar orada ablamı pozisyondan pozisyona sokup hem amından hem de götünden bir buçuk saat siktiler. Ben ise sikim kalkık bir şekilde sadece onları izlemekle yetindim. Yine de çok zevk aldım diyebilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir