İçeriğe geç

Açık Giyinen Halamı Becerdim

hala sex hikayeleri

hala sex hikayeleri

Merhaba arkadaşlar ben çok sekse düşkün biriyimdir. Anlatacağım hikayem de en çok zevk aldığım sekslerimden biri oldu. Ankara’da yaşayan halamlara ailece ziyarete gitmiştik. Halam kendimi bildim bileli açık giyinen bir kadındı ve o zaman yazdı. Artık Ankara’nın sıcağında ne kadar açık giyindiğini siz düşünün. Ben de halamın bu kıyafetlerinden faydalanıp sürekli onun verdiği firikiklere bakmaktan kendimi alamıyordum. Sikim her götüne baktığımda kalkıyordu.Sonra bi akşam kocasıyla konuşurken onları dinledim bu yarın abimler alışverişe gidecek bende bir vucütta temizlik yapıyım diyordu ben zevkten dört köşe olmuştum çünkü onu izleyecektim.Yarın oldu ve ben başım ağrıyor diyerek evde kaldım kocası da işe gitmişti evde sadece ikimiz vardı bnm yanıma geldi ve dediki benim yatak odasında işim var oraya girme dedi bende tamam dedim sonra o odaya bende anahtar deliğine gittim ve sikimi okuşuyordum.

İlk önce epilasyonla koltuk altını aldı ve sonra amının yakınındaki bacaklarındaki kıllara geçti ve bunu yaparken külodunu sıyırdı ama bne tangayı göremiyordum bacaklarının arasında kalıyordu ben çıldırıyordum amı göremediğim için ve kendimi tutamayıp içeri daldım ve bana bağırmaya başladı terbiyesiz niye girdin diyerek amını örtmeye çalışıyordu ama benim gözler hala amındaydı ve olanca gücümle üzerine atıldım ve ağzını kapatıp bnmle yatacaksın yoksa seni öldürürüm diyerek bastırıyordum yarı istekli yarı isteksiz kabul etti ve yanıbaşımızdaki yatağa geçtik ve dudaklarına yapıştım hayatımda ilk defa o kadar çok öpüşmüştüm ve soluğumuz kesildi sonra ben arkasını çevirip git gel yapamaya çalışıyordum ama kocası göt deliğini genişletmemişti ve uzun uğraş sonunda ucunu girdirebildim ve birden soktum yarısı girmişti halam çığlık çığlıkla bağırıyor bense ağzını tutmaya çalışıyordum ve bıraktım ve ön tarafa çevirdim ama amına girmemi engelliyordu.

hala seks hikayeleri

hala seks hikayeleri

Bende bastırıyordu en son çok şiddetli bir tokat patlatıp girdim am genişti kocası yıllardır amını sikmişti benim işim kolaydı dibine kadar soktum ve beni yitiyordu boşalırsın diye ve boşaldım amı fırın gibiydi zaten döl gelince iyice çoşturdum kızı ve sonuna kadar köklenmiş haliyle üstünde zıpladım sonra git gel yapmaya başladım ama o kadar güzeldi ki böylece sikiştik ama en son ağlıyordu ya hamile kalırım die bnde bişey olmaz dedim ve duşa girdim onuda çağırıp duştada öpüştük ve diz çöktürüp ağzına sikimi soktum ama yalandı ve bende onunkini yalayarak işi bitirdim ve her gittiğimde bie yere gidip veya otelde halamın amının derinliklerine inmeyi istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir