İçeriğe geç

Aile İçi Grup Yaptık

ensest grup hikayeleri

ensest grup hikayeleri

Merhaba ben Hülya. 6 yıllık evli 29 yaşında bir bayanım. Benim Sevda isminde bir kardeşim var o da yeni evlendi. Zaten çok kısa bir sevgililik dönemi yaşamışlardı o yüzden kocasını da pek tanıma fırsatımız olmamıştı. Ama günler geçtikçe tanıdık ve ısındır aramızda baya iyi oldu. Ben onlar geldiğinde artık çok daha rahat davranır olmuştum. Kocamın yanında giydiğim kıyafetlerle eniştemin yanına da çıkmaya başlamıştım. Tabi son zamanlarda onun bana bakışları da gözümden kaçmıyordu. Ben kardeşime göre daha bakımlı bir kadın olduğum için de eniştemin bana bu şekilde bakması normal bir şeydi. Artık eniştem her geçen gün bana daha çok yaklaşıyor ve beni daha çok şımartıyordu. Neyse bir gün evde yalnızdım kocam işe gitmişti ve kapı çaldı. Açtığımda karşımda eniştem duruyordu. Ben kısa bir etek ve ince bir tişört giymiştim o gün. Eniştemi içeri aldım. Salona oturunca benden soğuk bir içecek istedi.

Ben ona bir bardak kola doldurdum ve içeriye gidiyordum ki sen neden içmiyorsun dedi. Neyse ben gidip kendime de kola doldurdum ama enişten bu defa başka bir şey istedi yeniden mutfağa gittim. Geldikten sonra da kola içmeye başladık. Ama sorun da buradaydı. Ben kolamı içip bitirdikten sonra bana bir azgınlık gelmeye başladı. Resmen alev alev yanıyordum ve sikişmek için can atıyordum. Tek çare eniştem kaldı ya enişte ev sıcak olmadı mı dedim evet baldız hakikaten baya sıcak ya ben üstüme rahat bir şey giyip gelsem olur mu dedim. Hiç bozuntuya vermedi ve bana sen rahatına bak baldız dedi. Ben de içeriye gidip hiç sütyen külot giymeden üzerime tek parça elbisemi giydim. Artık resmen çıldırmak üzereydim ve salona geri geldim. Eniştem beni görünce ooo baldız harika görünüyorsun dedi. Sonra da kalkıp bir müzik açtı ve benimle dans etmek istedi. Ben zaten azgındım ve dans etmekten de çekiniyordum adamın üstüne atlamıyım diye. Yaa nasıl olur falan derken tutup kolumdan beni kaldırdı.

ensest grup hikaye

ensest grup hikaye

Önce normal dans ediyorduk ama sonra yavaş yavaş vücudumuz birleşmeye başladı. Ben zaten kendimi tamamen bırakmış ne olacaksa olsun havasına girmiştim. Bir yandan da amımda eniştemin sikinin sertliğini hissedebiliyordum. Tamamen kendimi onun kollarına bıraktım ve o da ellerini vücudumda gezdirmeye başladı. Ben ne olduğunu bile anlayamadan da dudaklarımız kenetleniverdi. Hemen üzerimdeki elbiseyi çıkardı. Birden içime sütyen külot giymediğimi görünce sen zaten hazırmışsın dedi. Ben de en azgın halimle gözlerine baktım ve evet enişte sik beni hazırım dedim. Artık her tarafımı öpüyor yalıyordu. Ben ise zevkten resmen kudurmuş bir haldeydim. Bir an önce beni sikmesi için can atmaya başlamıştım.

Eniştem elini amıma attı ve ıslanan amımı avuçlamaya başladı. Zevk sularım resmen avuçlarınım içerisine doluyordu. Önce bir süre amımı parmakladı. İlk orgazmımı da o anda yaşadım. Daha sonra ise o kocaman yarağını amıma yerleştirdi. Kocamın yarağından çok çok büyük bir yarağı vardı. Eniştem o gün yaklaşık iki saat her pozisyonda sikti beni. Sonra öğrendim ki kolama azdırıcı atmış. Ben de o yüzden çok istemişim. Artık bize gelseler bile mutfakta salon da öpüyor mıncıklıyor beni delirtiyor beni. Ben şimdi grup istiyorum bakalım kocam bu teklifimi kabul edecek mi? Ederse size onu da anlatacağım çünkü kız kardeşimi de ikna etmemiz gerekecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir