İçeriğe geç

Annem Beni Banyoya Çağırınca

aile sex hikayeleri

aile sex hikayeleri

Merhaba arkadaşlar. 11 yıl önce başımdan geçen bir seks hikayemi sizlere anlatmak istiyorum. Eşimi tatile yollamıştım ama benim çok fazla işim vardı o yüzden hiçbir yere kıpırdayamadım. Ben de 50 yaşındaki annemle kalmaya karar verdim. Bu arada ben 30 yaşında bir adamım. 10 yıl önce babam vefat ettiği için annem yalnız yaşıyor. Annemin yaşının 50 olmasına rağmen hala taş gibi kadındır. Neyse o akşam işten çıkmış anneme gitmiştim. Bana yemek hazırlamış ve birlikte yemek yedikten sonra ben banyo yapayım oğlum dedi bende peki dedim.o banyo yaparken bir müddet sonra bana seslendiğini duydum oğlum ne zamandır keselenemiyorum kolumu arkaya götürdüğümde agrı yapıyor sen gel de kesele beni dedi.

Bende üstüm ıslanmasın diye üstümü çıkardım altımda da yalnızca şort vardı.annemin yanına girdim. Küvetin içine girdik ben anneme yüzüme dönmesini böyle rahat keseleyebileceğimi söyledim.o küvetin içinde eğildi. Bende annemin sırtını keselemeye başladım.götüne keseyi sürdükçe sikim kalkmaya başladı.bende utandım bu arada biraz daha fazla yanaştım yakından görmesin onu diye tam sikim ağzının hizasındaydı. Onunda ağzı sanki onu emiyormuş gibi duruyordu.bu ne oldu terbiyesiz yoksa annemi sulandın dedi.bende ona karım o kadar genç olmasına rağmen senin gibi dinç değil anne dedim. Oğlum sakın aklından geçenleri unut dedi.bende anne ters dön şimdi sırtın bana dönük olsun dedim.oda dediğimi yaptı hafiften egil iyi keseliyeyim dedim. Eğildiğinde amı tam önümdeydi.kendimi ona doğru yapıştırmadan ıslanmış şortumu çıkardım sikim kazık gibi olmuştu.abartısız sikim 23 santim onu amına öyle bir dayadım ki hareket etmek istedi ama belinden tutmamla hareket edemedi. Sikimi amına sokmamla ohhhhh diye bir ses çıkardı amımı yırttın ne yaptın dedi.

aile seks hikayeleri

aile seks hikayeleri

Bende ona sen beni çağırırsan olacağı buydu dedim.bir iki gidip gelmemle gelmeye başladı sakın içime boşalma her şeyiyle yemek istiyorum onları dedi.ters döndürdüm ağzının içine almasıyla boşalmam bir oldu.hiç durmadan sikimi ağzına aldı tekrar eski kıvamına geldi.ters döndürdüm yine eğittirdim önümde domalmış şekilde sonra sikimi götüne götürüp öyle bir yüklendim ki oda öyle bir bağırdı ki birden önümde yere yığıldı. Sonra kaldırdım ayağa ne oldu aşkım dedim ne olacak o koca yarağı insan annesinin içine birden sokar mı insan yavaş yavaş sokar dedi.bende tamam bu sefer yavaş sokacağım dedim.odaya geçtik yatağın üstüne yatırdım sikimi kremledim götüne yavaşça ucunu soktuktan sonra birden yüklendim bu arada annemin götünden kan geliyordu ilk başta oda zorlandı hoşuna gitmedi ama sonradan kocacığım içinde kal öylece orada insan dedi.ben içinde volkan gibi patladım.öylece içinde kaldım annemle 15 gün deliler gibi seviştik o tatilde bende tatile çıkamadığım için üzülüyordum ama olaylardan sonra iyi ki çıkmadım dedim.önceden bir karım vardı şimdi hem annem hemde karım oldu bir eşimi bir onu mutlu ediyorum eşimden almadığım zevki ondan aldım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir