İçeriğe geç

Annemin Üstüne İddiaya Girdim

anne sex hikayeleri

anne sex hikayeleri

Merhaba arkadaşlar ben Ahmet. Anlatacağım hikayemi bir çoğunuzun yadırgayacağınızdan eminim. Annem üzerine iddiaya girdim. Eminim bunu bir çok kişi yapmaz ama ben yaptım. Bizim karşı dairenin üst katında oturan Hakan adında biri var. Çok kendini beğenmiş biridir ve sürekli olarak kendini över. İşte şöyle kız sikerim böyle kız sikerim ağzında hep bu laflar vardır. Yine bir gün sohbet ederken Hakan gaza gelmiş anlatıyordu.  Bende hadi len sen kimsin dedim ve hakan nesine varsın dedi.Bende nesine istersen varım dedim.Oda ne istersem mi dedi . evet diyerek oynadım bana Ahmet kızmazsan sana bir şey anlatacağım dedi. Ben de anlat çekinme diye karsılık verdim. O da bana annemi banyoda izlediğini ve onu çok beğendigini söyledi. Ben konuşmanın nereye gideceğini anlamıştım. Devam et dedim. Heyecanlanmıştım kabul edersen ben senin anneni sikmek istiyorum dedi mi. Bende ona gülerek hayatta kabul etmez dedim.Hakan o zaman kabul et ben kazanırsam annen benim olur kaybedersem sorun yok dedi. Bende anneme güvenerek kabul ettim.

O günden sonra hakan daha sık gelip gitmeye başladı. Anneme olan ilgisini ona da hissetiriyordu hediyeler falan alıyordu. 1 ay sonra Ahmet beni aradı ve kendilerine gelmemi fakat anneme hiç bir şey söylememi söyledi. Bende annemin yanına gittim annem hazırlanıyordu. Üstünde biraz şuh elbiseler vardı. Ben olayı cakmıştım. Bu gün o gündü. Hakan’ların yanına gittim. Hakan bana odasına geçmemi vede annemi benim yatağımda sikeceğini söyledi ve evden cıktı. Bende odaya geçtim perdeler açıktı. Biraz sonra Hakan kucağında annemle öpüşerek benim yatağıma uzandılar annemin üstünde askılı bir bluz bol bir etek vardı. Hakanın kafası bluzun dekoltesinde elleri ise bol eteğin altında annem kucağında sırt ustu yatıyordu çok geçmeden ikisi de birbirini soydular. Annem Hakan’ın aletine şöyle bir baktı sonra eliyle sıkıca kavradı sonra domalarak ağzına almaya başladı çok nazik ve istekliydi diliyle kafasını yalamaya basladı dudaklarıyla öpücükler kondurmaya basladı.

anne seks hikayeleri

anne seks hikayeleri

Sonra aşağıya doğru dudaklarını ve dilini gezdirmeye başladı taşaklarını emiyor toplarıyla oynuyordu kazık gibi olmuştu sonra annem sırt üstü uzandı sıra Hakan’da idi göğüslerini yaladı mıncıkladı uçlarnı emdi onları sımsıkı kavrayıp yalıyordu sonra aşağıya indi ve annemin amını dillemeye başladı annem çıldırdı. Her dilde kendinden geçiyordu daha da ateşleniyor elinde gelse kafasını içine almak istiyordu. Sonra Hakan doğruldu ve aletini annemin amına sürtmeye basladı. Annem kafasını tuttu ve içine doğru almaya çalsıyordu ama Hakan hemen vermedi annem çıldırdı kendini parmaklıyordu. Sonra hakan sertleşmiş sikini anneme köklemeye basladı. Her defasında annem ileri geri savruluyordu. Duvara duvara gidip geliyordu bacaklarını Hakan’ın beline sarmıştı hakanda onları omuzuna aldı ve iyice anneme dayamaya basladı. Sonra hakan sırt üstü uzandı annem hemen yerinden kalkarak hakanın devasa sikinin üstüne oturdu. Koca sik kaybolmuştu annem zıplamaya basladı hayvan gibi zıplıyordu göğüslerini hakan elleriyle tutmuş uçlarını yalıyordu annemde elleriyle hakanın taşaklarını elliyor onu dik tutmaya çalışıyordu sonra ikisi de bir anda hayvan gibi boşaldılar hakan annemin ağzına verdi sonra ben hemen ayrıldım. 10 dak sonra hakan geldi ve annen sandığımdan ateşliymiş 20 lik hatunlar halt etmiş onu bir daha sikicem defalarca sikicem dedi bende ne diyeceğimi bilemedim kazandığı için tebrik ettim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir