İçeriğe geç

Arabanın Arka Koltuğunda İnletti

yolda sex hikayeleri

yolda sex hikayeleri

Selam seks hikayesi severler. Zengin bir ailenin tek kızıyım ve henüz 18 yaşındayım. Maddi durumumuz çok iyi olduğu için ailem beni özel okula gönderiyor. Tabi bizim okulda da hep benim gibi zengin gençler var. Yaşları küçük olmasına ve ehliyetleri olmamasına rağmen hepsi araba kullanıyorlar. Maddi durum iyi olunca hepsi züppe anlayacağınız. Kızlar desen hepimiz ergen ve azgın bir şekilde okuldaki erkeklerle cilveleşiyoruz. Son zamanlarda artık okuldaki ergenler beni kesmemeye başlamıştı. Genelde liseli kızların olduğu gibi ben de kendimden olgun birileri ile takılmayı istemeye başlamıştım. Okulun olduğu bölge biraz varoş bir mahalleye yakındı. Bu mahallenin delikanlıları da genelde bizim okulun önüne gelir çıtır kızları düşürmeye çalışırlardı. Son zamanlarda ben de onların aralarından birine takılmaya başlamıştım. Kıro falandı ama çok ilgimi çekmeye başlamıştı. Bir gün okul çıkışında önümü kesip bana telefon numarasını verdi ve mesajlaşmaya başladık. Yaşının benden büyük olması nedeni ile onu çok istemeye başlamıştım. Sürekli mesajlarla birbirimizi azdırıyorduk.

Onun o serseri hali çok hoşuma gidiyordu. Sonraları buluşmaya falan başladık. Ormanlık alana götürürdü bazen ve burada sadece bana ellemekle yetinirdi. Hiç beni sikmeye yeltenmemişti ama ben artık onu fazlası ile arzulamaya başlamıştım. Bu arada ismi İsmail’di ve gerçekten çok sert bir erkekti. Bir gün bir mesaj attı ve okul çıkışı bir yerlere gidelim dedi. Ona aşık olmuştum ve bu serseri hali durmadan beni kendine çekiyordu. Onunla zaman geçirmeyi çok sevdiğim için bu teklifine de hayır demem mümkün değildi. Hemen kabul ettim ve okul çıkışında gelim beni aldı. Eski bir arabası vardı birlikte bindik ve yola koyulduk. O arabayı kullanırken ben kendimi tutamadım ve elimi yarağına attım. Yarrağı anında kalktı ve ben biraz daha ileriye giderek yarağını ağzıma aldım. O arabayı kullanmakta zorlanıyordu. Öyle bir sakso çekiyordum ki neredeyse kaza yapacaktık. hemen bir orman yoluna çekti arabayı.

Artık yarağı ağzımın içerisinde kocaman olmuştu. Hemen beni kaldırdı ve arabanın arka koltuğuna geçirdi. Kocaman olmuş yarağı önünde sallanırken o da benim dudaklarıma yapıştı. Arabanın arka tarafında deli gibi öpüşüyorduk ben bir yandan onun yarağını okşuyordum o da benim göğüslerimi avuçluyordu. O kadar azmıştım ki artık amım sırılsıklam olmuştu. Göğüslerimi okul gömleğimden dışarıya çıkardı ve bu defa ağzına alarak yalamaya başladı. Sonra da eteğimi kaldırdı ve dişleri ile külotlu çorabımı yırttı. daha sonra da beni arka koltukta domaltarak o yırtıktan amımı yalamaya başladı. Amımı yalarken titremeye başladım ve ilk orgazmımı oldum. Daha 18 yaşıma girer girmez kızlığımı verdiğim için sokmasında hiçbir sakınca yoktu ve biraz sonra da zaten yarağını amıma kökleyiverdi.

yolda seks hikayeleri

yolda seks hikayeleri

O kadar sert sokmuştu ki ahhhh diye bir çığlık attım. Ama bu sertlik hoşuma da gitmedi değil. Ardından şak şak şak diye sikmeye başladı. Yarrağı amıma girdikçe taşakları da kalçalarıma çarpıyordu. Bir süre sonra daha da hızlanmaya başladı. Ben biraz yavaş olmasını söyledim çünkü arabanın içerisinde rahat değildik. Ama o beni hiç dinlemedi ve sert bir şekilde sikmeye devam etti. O sikerken ben birden tekrar boşalmaya başladım. Elim ayağım titriyordu ama o yine de durmadı ve bu defa beni kucağına alarak zıplatmaya başladı. Biraz sonra artık ikimiz de kendimizden geçmiştik. Sonra o da beni boşalttı. Ama yorulmama rağmen doymamıştım. Çıplak vücutlarımız birbirine değerken adeta bir daha zevke geliyorduk. Ve beklemeden bir posta daha sikişmeye karar verdik. Arabanın arka koltuğunda beni bir posta daha siktikten sonra ikimiz de rahatladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir