İçeriğe geç

Baldızım Zamansız Gelince Benden Kurtulamadı

baldız sex hikayeleri

baldız sex hikayeleri

Merhaba güzeller güzeli baldızım beni çok etkiliyordu. Onun hayallerini kuruyordum uzun zamandır. Hatta o kadar azıyordum ki sürekli baldız sikiş hikayeleri falan okuyordum. Ama baldızımı sikmek benim için hiç kolay olmayacaktı. Zaten bakireydi ve onu götünden sikecektim. İşim çok zordu bunu ona kabul ettirmem mümkün değil gibi görünüyordu. Bir gün evde tek başıma seks hikayeleri okurken birden kapı çaldı. Eşim evde yoktu kapıyı açtığımda ise karşımda baldızım duruyordu. Onu içeriye aldım. Eve çok zamansız gelmişti ve direk bilgisayarımın olduğu koltuğa oturdu. Kızın önünde seks hikayeleri ve pornolar açık kalmıştı. O an bana döndü ve enişte bu ne beni mi sikmek istiyorsun dedi. Kız nasıl anlamasın okuduğum hikayelerin tamamı baldız seks hikayeleriydi. Önce eveledim geveledim ama sonra çok ısrar edince itiraf etmek zorunda kaldım.

Hemen yanıma geldi ve dudaklarıma yapıştı. Dediğim gibi bakireydi ve götünden sikecektim. Kimseyle sikişmediğini tahmin ediyordum. O yüzden götünden sikmek de çok zor olacaktı. Hemen onu soydum ve Yumuşaması için götünün deliğini yalamaya başladım ama ne mümkün göt deliği çok dardı. Biraz genişletmek için serçe parmağımı sokmaya başladım ama o girerken bile acıdan inlemeye başlamıştı. Hemen gidip yatak odasından yağ getirdim. Daha sonra parmağımı yağlayarak göt deliğine sokup çıkarmaya başladım. Artık parmağım daha rahat girmeye başlamıştı götü bu duruma alışmış gibi görünüyordu. Artık o da acı çekmiyor zevk alıyor ve altımda zevkten kıvranıyordu. Yaklaşık yarım saat uğraştıktan sonra biraz daha alıştı. Artık sıra sikimi sokmaya gelmişti. Biraz sikimi yağladım ve göt deliğine sokmaya başladım. Tabi sikim parmak gibi değildi o yüzden benim baldız yine bağırmaya başladı. Ben de hemen onun kafasını yastığa gömdüm ve iki eliyle götünün yanaklarını ayırmasını sağladım. Şimdi göt deliği biraz daha çok ortaya çıkmıştı ve sikim daha rahat girmeye başlamıştı.

Ama bu şekilde yavaş yavaş bu işin olması mümkün değildi. Ben de bir anda göt deliğine köklemeyi düşündüm. hemen de uygulamaya geçtim. O benim yavaş yavaş girmemi beklerken ben Sikimin başını göt deliğine dayadım ve birden yüklendim. Hemen hemen sikimin tamamı göt deliğine girmişti ve baldızım da çığlığı koparmıştı tabii ki. Enişte ne olur çıkar ölüyorum diye yalvarmaya başladı ama benim hiç çıkarmaya niyetim bile yoktu. Ben üzerine abanarak biraz bekledim bu sayede hem cısı geçecek hem de biraz sakinleşecekti. Daha sonra da Baldızı kendime çekerek yavaş yavaş git gellere başladım. Hala canım acıyor demeye devam ediyordu ama alışacaktı nasıl olsa. O anda çıkarırsam baldızın götünü bir daha asla sikemeyebilirdim o yüzden çıkarmadım ve devam ettim.

baldız seks hikayeleri

baldız seks hikayeleri

Yaklaşık 5 dakika kadar baldızın götünü yavaş yavaş siktikten sonra o da nihayet alıştı. Ben de gidip gelmeye devam ettim. Baldızın götünü sikerken tarif edilemez zevk alıyordum. Artık baldızım Da zevk almaya başlamış ve o anın tadını çıkartıyordu. Ben hızlandıkça hızlanmaya başladım ve geliyorum diye bağırdım. O sırada baldızım kendinden geçmişti o yüzden hiçbir şey diyemedi. Ben de hızlandıkça hızlandım ve göt deliğinin içerisine boşaldım. Sikimi yavaşça götünden çıkardığımda sikim kanla karışık döllerime bulanmıştı. Kızın götünü sikmekten resmen kanatmışrım. Zaten bundan sonra da bana hayatta vermez diye düşünüyordum ama o bana amını sikmemi teklif etti. Bakireydi bu vebali alamazdım o yüzden ben de kabul etmedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir