İçeriğe geç

Çok Azınca Gay Grup Seks Yaptım

gay sex hikayeleri

gay sex hikayeleri

Merhabalar ben Berkay. Ailemin maddi durumu çok kötü olduğu için yaşım daha küçük iken bedenen yorucu bir iş bulup çalışmaya başladım. Çalıştığım yer kafe restoran tarzı bir yer olduğu için çok kalabalık oluyor ve ben neredeyse bütün günümü orada geçiriyordum. Özellikle hafta sonları kafamı kaşıyacak zamanım olmuyor ve ben gerçekten çok yoruluyordum. İş çıkış saati nerede ise gece yarısını bulduğu için ve izin günüm hafta içi olduğundan sosyal yaşantım nerede ise sıfıra düşmüştü. Hafta içi bir akşam bana bu işi bulan arkadaşımla birlikte işten çıktıktan sonra otobüs durağına geldik. Artık son otobüs saati gelmişti. Yaz aylarıydı havalar da çok güzeldi. Biz durakta otobüs beklerken yaşça bizden biraz büyük entel giyimli uzun boylu birisi yanımıza yaklaştı ve bizden ateş istedi. İkimiz de sigara içmediğimiz için ateşimiz de yoktu. O da yanımıza oturdu. Çalıştığımız iş gereği ikimizde gayet bakımlı ve güzel giyinen insanlardık. Bu adamın neden yanımıza oturduğuna anlam verememiştik.

Mutlaka bir amacı vardı ama yaşadığımız yer küçük bir yer olduğu için adamın gay olabileceğini düşünmemiştim açıkçası. Ben biraz suratsız biri olduğum ve ilk tanıdığım kişilere soğuk davrandığım için arkadaşım ile havadan sudan sohbet ediyor bende muhabbetin nereye varacağını merak ediyordum.  Bu arada daha otobüsün gelmesine yarım saat kadar vardı. Sonra birden yanımıza oturan Üniversite öğrencisi olduğunu söyleyen bu kişi bizi evine davet etti. Ben evde yalnızım hiç gitmeyin gelin bende kalın diyordu. Bu adamın amacını gerçekten merak etmeye başlamıştım. Kim daha yeni tanıştığı birini evine davet eder ki. Ben gitme taraftarı değildim ama arkadaşım çok meraklıdır. gidelim oturalım hem sabah tekrar yollar da uğraşmayız direk uyanır işe gideriz gibi şeyler söylüyor ben olmaz diyordum ama bir şekilde beni ikna etti. Neyse bir büfe bulup alkollü içecekler ve yiyecek aldık. Sonra da adının Ediz olduğunu öğrendiğimiz bu kişinin evine doğru yola koyulduk. Çarşıya yakın bir yerde ve gösterişli bir evi vardı. Eve geldik içeriye girdik ve bizden başka kimsenin olmadığını gördüm. Sonra hem içip hem sohbet etmeye başladık. bu sırada Ediz de eteğindeki taşları dökmeye başladı tabi.

gay seks hikayeleri

gay seks hikayeleri

Gay olduğunu bizimle ilişki kurabilmek adına yanımıza geldiğini söyledi. Kafamız biraz güzeldi ama ben kendimi biliyordum. Öyle şey olmaz falan derken bir baktım arkadaşım sikini adamın ağzına sokmuştu bile. Şimdiki aklım olsa kesinlikle yapmayacağım bir şey fakat çocukluk mu dersiniz nasıl yorumlarsınız bilmem ama bende ortamın içerinde yer almıştım. Arkadaşım hemen bir krem buldu ve Edizin götünü kremlemeye başladı. Bu arada ben de sikimi çıkardım ve gay edize sakso çektirmeye başladım. Ediz sikimi resmen somururcasına harika bir şekilde yalıyordu. Ben çok isteksizdim taşşaklarımı ağzına alırken benim isteksiz oluşumu anlamış ve tabiri caiz ise farklı bir muamele ile seks için hazırlıyordu. O benim sikimi emerken arkadaşımda onun göt deliğini sert bir şekilde sikmeye başladı. Sikim artık taş kesilmiş ben de zevke gelmiştim. Tam o sırada ben boşalacağım diyen arkadaşım sikini çıkarıp edizin ağzına verdi. Ben de sikimi hemen edizin götüne soktum. Arkadaşım sarsılarak boşalıyor ediz onun sikini emiyor ben de edizin götünü sikiyordum. Biraz böyle devam ettikten sonra yine ağzına verdim ve sarsılarak boşaldım. Hem ilk defa bir gay sikiyordum hem de ilk defa grup seks yapıyordum. İşimiz bitip temizlendikten sonra Ediz artık gay olmak istemediğini ve travesti olmak istediğini anlattı. Ertesi sabah hemen ordan çıkıp işe gittik. Bir daha da Edizi gömedik. Belki de ben bu hikayeyi yazarken o da kendini siktirmeye devam ediyordur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir